Author Topic: Ukrcaj na NCL-a  (Read 6004 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosma

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ukrcaj na NCL-a
« on: 21/February/2009 »
Dobar dan svima, imam jedno pitanje za ekipu koja je na cruiserima.
Imam 22 g. kadet sam bija na 3 broda, 2 gen. cargo i 1 cape size bulk, posli zavrsene kadeture sam napravia dva ugovora ka treci kuverte, jedan na cape size bulka, a jedan na kontejnerasa. To je bila jedna spanjolska i jedna njemacka kompanija. Nedavno sam dobia ponudu od Briana Pereza sa NCL-a da se ukrcam ka kadet 2 ugovora po 6 mj. za placu od 1800 USD, nazvao sam Split Ship Managment jer znam da oni isto suraduju sa njima i ponudili su mi malo bolje uvjete. Ugovor od 6mj. 2mj kao kadet za 1800 USD i avancamenat za sekonda sa placom od 2500 USD, te bi jos mora odradit jedan ugovor ka sekondo za istu lova da bi posta prvi casnik koji ima 7700 USD. Sad mene zanima kako je moguce da sekondo ima 2500 USD i kako cu ja nakon 2 ugovora postat 1. oficir bez vise skole i breveta za chiefa??? Malo mi je to cudno, nebi se tija zaj**** jer momentalno imam puno, puno vecu placu na kontejnerasu. Ali velika mi zelja otic na cruisera pa vas molim da ako imate kakvo iskustvo vezano za moju situaciju da mi date savjet. Hvala

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ukrcaj na NCL-a
« Reply #1 on: 21/February/2009 »
Ja sam dobio posao preko SSM-a, ali su uvjeti koje su obecavali bili napuhani. no;;;

Cak i kompanijini regruteri su pokusavali "ne govoriti" o stvarima koje su zaista vazne: duzina ugovora, smjestaj ...
Pogotovo mi je u tvojem slucaju sumnjivo ovo obecavanje o tome sto ce biti ako im odradis xy ugovora za crkavicu.  :nono:

Jedino cemu mozes vjerovati je ugovor na kojemu ces vidjeti visinu place i duzinu ugovora::yes::

Pokusaj kucati na jos pokoja vrata, jer nisu SSM jedini izlaz.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)