Author Topic: ja mislio tu se ostave aplikacije za posao, a ovdje se samo ?avrlja ko uz kaficu  (Read 4525 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Samir.Hodzic

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
ja ovdje nista ne kontam, ja mislio tu se ostave aplikacije za posao ili tako nesto a ne ovdje se samo cavrlja ko uz kaficu.
Spreman sam za rad i ako netko ima kakvu ideju gdje da nadjem kakav posao bio bih mu zahvalan.. pozz iz Tuzle

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
ovdje se samo cavrlja ko uz kaficu
« Reply #1 on: 26/August/2012 »
 :pad:

Pa Samire ovo je forum - mjesto na kojem ljudi razmjenjuju iskustva, misljenja, savjete, itd, a sve ti to moze pomoci u nalazenju posla, ukoliko ga zaista zelis naci. Ima toliko topika o agencijama i agentima za zaposljavanje, precesljaj malo forum...

Budes li imao stav *spreman sam za posao pa neka mi neko javi*, vjerovatno i sam pretpostavljas kada ces se zaposliti.  :pop1:

 
 

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U Hrvatskoj je trenutno preko 300.000 ljudi na Zavodu za Zapošljavanje i spremno za rad  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Fenomenalan naslov, šefe izvukao si poentu! Odavno se nisam ovako smejao gledajući u monitor...  :haha: :rofl:

(Samire, ne smejem se tebi, nego definiciji foruma... a ionako pola smajlija pije kafu, što jes' jes')

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
posao neće tebe tražiti. ni jedna agencija neće tražiti i čitati biografije i prijave. boli ih. ima potencijalnih radnika ko blata. ima i za izvoz. ti moraš da tražiš posao. da ga ganjaš. jako se teško nalazi posao ovde na Balkanu. i biće sve teže i ovde i u svetu. polako će roboti i kompjuteri preuzimati naše poslove. ima da se odvališ od truda dok ne nađeš posao. dosta ljudi što znam je plakalo kad je našlo posao. neki ljudi traže posao godinama. neki su na lekovima za smirenje i protiv anksioznosti. trebaš da ižuljaš ruke dok ne nađeš posao. prošla su zlatna vremena. niko te neće terati da radiš.
tako da ti moraš da moliš agencije da te razmotre, da te uzmu u obzir. moraš se dobro pripremati za svaki intervju. moraš imati dobar plan i uvek imati plan B. i moraćeš još i platiti agenciji.
a ne da će oni tebe tražiti. evo kao ićiće ulicom i tražiće ljude koji žele da rade.

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
ja ovdje nista ne kontam, ja mislio tu se ostave aplikacije za posao ili tako nesto a ne ovdje se samo cavrlja ko uz kaficu.
Spreman sam za rad i ako netko ima kakvu ideju gdje da nadjem kakav posao bio bih mu zahvalan.. pozz iz Tuzle


 Sta upravo procitah ?!??!   ""]]

Samire ti si kralj!  :facepalm:
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline cobivr

  • Registered
  • *
  • Posts: 158
    • View Profile
ja ovdje nista ne kontam, ja mislio tu se ostave aplikacije za posao ili tako nesto a ne ovdje se samo cavrlja ko uz kaficu.
Spreman sam za rad i ako netko ima kakvu ideju gdje da nadjem kakav posao bio bih mu zahvalan.. pozz iz Tuzle

 :pilot:
"Ako hoćeš da budeš mudar, nauči pametno da pitaš, pažljivo da slušaš, mirno da odgovaraš i da prestaneš kad nemaš više šta da kažeš."

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile


Obvious troll is obvious.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.