Author Topic: Kako dobiti Procjenu Tržišta rada (LMO) i Radnu dozvolu za vaš posao u Kanadi?  (Read 14504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
LMO nije problem sefe to se dobije jako lako ,posao moze da se nadje u roku od par sati *kuvari,konobari itd* .Problem je dobiti vizu ,naime Kanadsko ministartsvo spoljnih poslova zaposlilo je oko 80% ljudi sa Aziskog kontinenta ,koji listom onemogucavaju Evropljanima vize gotovo sve to se desava u poslednjih 8/9 meseci .
Tako da dobitit Kanadsku vizu cak i na WH programu je gotovo nemoguce LMO je moguc ostalo nije .Licno sam potrosio puno para dao otkaz na poslu jer sam radio u inostranstvu da bih odneo orginal pasosa i nista . Postoji velika i ozbiljna tema o emigraciji u Kanadu i vecina Srba ,Hrvata i Bosanaca je upravo ovak0o prosla ,neki iz nebitnih razloga prodju ali to su promili ne procenti . Drugim recima odlazak u Kanadu nije vise mogucnost za nas . Ja cekam jul Evropa je tu ucim Svedski i Norveski

Offline Mirko86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
LMO nije problem sefe to se dobije jako lako ,posao moze da se nadje u roku od par sati *kuvari,konobari itd* .Problem je dobiti vizu ,naime Kanadsko ministartsvo spoljnih poslova zaposlilo je oko 80% ljudi sa Aziskog kontinenta ,koji listom onemogucavaju Evropljanima vize gotovo sve to se desava u poslednjih 8/9 meseci .
Tako da dobitit Kanadsku vizu cak i na WH programu je gotovo nemoguce LMO je moguc ostalo nije .Licno sam potrosio puno para dao otkaz na poslu jer sam radio u inostranstvu da bih odneo orginal pasosa i nista . Postoji velika i ozbiljna tema o emigraciji u Kanadu i vecina Srba ,Hrvata i Bosanaca je upravo ovak0o prosla ,neki iz nebitnih razloga prodju ali to su promili ne procenti . Drugim recima odlazak u Kanadu nije vise mogucnost za nas . Ja cekam jul Evropa je tu ucim Svedski i Norveski


Neb znas li mozda za Norvesku kakva je situacija sa dobijanjem papira,otici turisticki i zaposliti se ako moze?Koji su sektori trazeni?Pozdrav

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Samo sa Hrvatskim pasosom sa Srpskim nista

Offline Mirko86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Samo sa Hrvatskim pasosom sa Srpskim nista

Druze jel si dobio mozda LMO ili Ugovor za posao iz Kanade?