Author Topic: Carnival Cruise Ship Security in Trouble  (Read 5550 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #1 on: 29/August/2012 »
Prestrasno. Securityju treba dati vece ovlasti i mozda neke taser guns (u americkom stilu) :D  A ovakve k****ncine izbacivati s broda.
Once a sailor, always a sailor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #2 on: 29/August/2012 »
Ne bi puno napravili ovih 2-3 security-ja protiv 15 pijanaca izvan kontrole.
Kompanija razmislja - bolje da pijanci natamburaju nas security, pa da to poslije rjesavamo, nego da 14 pijanih i***ta snima na mobitele kako security drma strujom jednog od njih. Bad PR.

Drugo, Carnival je upravo uveo "All-you-can-drink" program, gdje za $50 dnevno pijes koliko hoces, sto jasno govori da im je profit na prvom mestu, ko je*e security
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #3 on: 29/August/2012 »
Sefe, sta bi ti napravio u ovakvoj situaciji, odma jedan direkt ?  :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #4 on: 29/August/2012 »
Sefe, sta bi ti napravio u ovakvoj situaciji, odma jedan direkt ?  :D

Ako ima svjedoka i kamere snimaju - wrist lock & choke



u protivnom - Peta minuta pedeseta sekunda: http://youtu.be/T4EEYETfmtA
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #5 on: 29/August/2012 »
Ne bi puno napravili ovih 2-3 security-ja protiv 15 pijanaca izvan kontrole.
Kompanija razmislja - bolje da pijanci natamburaju nas security, pa da to poslije rjesavamo, nego da 14 pijanih i***ta snima na mobitele kako security drma strujom jednog od njih. Bad PR.

Drugo, Carnival je upravo uveo "All-you-can-drink" program, gdje za $50 dnevno pijes koliko hoces, sto jasno govori da im je profit na prvom mestu, ko je*e security

Apsolutno, security je uvijek između dvije vatre, a ovlasti imaju u teoriji a u praksi... Cesto bas i ne.

Zbilja mi se Carnival cini kao gadno mjesto za security, svi ti low-class gosti im zagorcavaju zivot. Na Cunardu je to jedan od najopustenijih poslova, momci su uvijek nasmijani i prijateljski nastrojeni. Nego, Sefe, kako si se ti zaposlio kao security na brodu? Kazes da si poceo kao galley utility, jesi li se prijavio na neki interni natjecaj, ili ti je netko ponudio posao? Kakvu su ti obuku pruzili? Bas me zanima, posto mi se svida taj posao, isto sam radio i kod nas tako da znam sve lose strane kojih je nazalost vise nego dobrih, ali eto volim to... Nadam se da smijes i zelis o tome ovdje, ako ne, ne bi se zalio ni na jedan PM...  oT  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #6 on: 29/August/2012 »
5 godina na prvoj kompaniji mi je dalo dovoljno znanja i samouvjerenosti da mogu raditi bilo koji posao na brodu.
Bio sam kod kuće kada je www.ssm.hr raspisao natječaj za security za jednu drugu kompaniju.
Imao sam iskustva u pro vojsci i dobro sam se pripremio za interview u Splitu.
Poslije par ugovora sam dobio preporuke za posao glavnog šefa za sigurnost, ali mi se više svidio posao u Iraku.  :money:

www.ssm.hr me je poslije još nekoliko puta zvao na posao za Chief Security Officer za druge kompanije, ali me nisu uspjeli inspirirati da obučem uniformu.  :giggle:

što se tiče treninga za security, kompanija je osigurala treninge na brodu, i svaki ugovor bi imali dosta obuke na brodu, izvođači su dolazili iz US i GB, sve vrhunski pripremljeno.
Za upotrebu opreme koju smo koristili na brodu, uključivši i LRAD (Sonic Weapon), opet su dolazili drugi timovi koji su nas obučavali ..

Šta da ti kažem, posao je ok I guess ... ali ne nedostaju mi sukobi sa grupama od 10-20 pijanaca poslije zatvaranja disco-a u 1 poslije ponoći, testiranja posade na alkohol ..  :zen:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #7 on: 29/August/2012 »
5 godina na prvoj kompaniji mi je dalo dovoljno znanja i samouvjerenosti da mogu raditi bilo koji posao na brodu.
Bio sam kod kuće kada je www.ssm.hr raspisao natječaj za security za jednu drugu kompaniju.
Imao sam iskustva u pro vojsci i dobro sam se pripremio za interview u Splitu.
Poslije par ugovora sam dobio preporuke za posao glavnog šefa za sigurnost, ali mi se više svidio posao u Iraku.  :money:

www.ssm.hr me je poslije još nekoliko puta zvao na posao za Chief Security Officer za druge kompanije, ali me nisu uspjeli inspirirati da obučem uniformu.  :giggle:

što se tiče treninga za security, kompanija je osigurala treninge na brodu, i svaki ugovor bi imali dosta obuke na brodu, izvođači su dolazili iz US i GB, sve vrhunski pripremljeno.
Za upotrebu opreme koju smo koristili na brodu, uključivši i LRAD (Sonic Weapon), opet su dolazili drugi timovi koji su nas obučavali ..

Šta da ti kažem, posao je ok I guess ... ali ne nedostaju mi sukobi sa grupama od 10-20 pijanaca poslije zatvaranja disco-a u 1 poslije ponoći, testiranja posade na alkohol ..  :zen:

Ne sumnjam, ali da ti iskreno kazem meni je restoran stresniji od svega toga  :haha: Na ove sam gluposti pomalo otupio. Hvala ti puno na iskrenom i opsirnom odgovoru  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #8 on: 29/August/2012 »
Hah... pa ovo me podseca kada je jedan lik hteo da ukrade slike iz galerije, ja mu prisao i rekao da ne moze to da radi, a on me napao hteo da me udari.. kaze " Zasto me tako gledas jer zato sto sam crnac ? kontaktirace te moj advokat jer ti si rastista!"  Ja reko ok brate ovaj prsao, pozvao obezbedjenje, pa su se posibali. Mislio sam da ce ga izbaciti u sledecoj luci, medjutim on je ostao na brodu do kraja kruza jos je imao i neke benificije   :smack:     

Jadno to obezbedjenje na Carnivalu :/
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #9 on: 30/August/2012 »
Prestrasno. Securityju treba dati vece ovlasti i mozda neke taser guns (u americkom stilu) :D  A ovakve k****ncine izbacivati s broda.

Aaapsolutno,elektrošoker poslije tri upozorenja prolazi bez problema...poslije moraš izvještaj pisati ali vrijedi za bezobraznog razmaženog konja  ::bin-laden:: :tuctuc:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #10 on: 30/August/2012 »
Aaapsolutno,elektrošoker poslije tri upozorenja prolazi bez problema...poslije moraš izvještaj pisati ali vrijedi za bezobraznog razmaženog konja  ::bin-laden:: :tuctuc:

Kako prolazi ako se uopće ne koristi  :hmm:
Once a sailor, always a sailor.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #11 on: 30/August/2012 »
Kako prolazi ako se uopće ne koristi  :hmm:

Točno. Tejzeri su tek u fazi planiranja.
U slučaju terorističkog napada, moguće je da će i automatsko oružje biti uvedeno po brzom postupku.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #12 on: 30/August/2012 »
......testiranja posade na alkohol ..  :zen:
:haha:
ma nije to valjda tako strašno!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #13 on: 30/August/2012 »
:haha:
ma nije to valjda tako strašno!

nekad mi bude žao, nekad se tip pobljuje gdje ne treba, ubija pisanje izvještaja, kalibriranje uređaja za testiranje, pokušaji da se prevari test ...  :busy:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dr.Quick1

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: Carnival Cruise Ship Security in Trouble
« Reply #14 on: 30/August/2012 »
Kako prolazi ako se uopće ne koristi  :hmm:

TO bi bilo kad bi bilo ali ako je amerikanac vlasnik,moglo bi se to uvesti...spriječiš a ne ubijaš