Author Topic: Floor Supervisor  (Read 36173 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Floor Supervisor
« Reply #45 on: 21/December/2009 »
Samo ne treba da odes a da nemas bas nikakvog iskustva, ipak voleti je jedno, ali nisu poslovi supervisora laki, fizicki mozda da, ali psihicki   :nono:  i na brodu i na kopnu, nego ljudi misle to se sefuje i bole te patka ...   :embarrased:

Gledaj, covjek je u pravu, jer lako je biti supervisor za ledja, ali nije bas za mozak. Cruise industrija se razlikuje u mnogome od ove ''obalne'' i managementa, itd. Kao na primjer pool and deck supervisor, ili tako neki nizi supevisor, bices sefic i imati jos 100 glava nad tobom ako posao nije odradjen, a niko drugi nece da nadrlja osim tebe :pop:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Odg: Floor Supervisor
« Reply #46 on: 22/December/2009 »
To je tako i smisljeno, neko fizikalise i trosi svu energiju na to i biva placen tipa 700-900 $ npr. Pool Boy , a P&D Supervisor ne fizikalise a ima platu 1100-1200$  , e sad to nije zato sto je veca pozicija pa je i plata veca nego zbog odgovornosti...  Pool Boy nema da razmislja o organizaciji i da li ce neko da se zali i odakle poceti posao ujutru i to i koje su satnice, ko ce na kojoj poziciji biti danas  sta mu dati da radi, ali zato supervisor sve to mora da ukomponuje sa svojim menadzerom i da ispostuje sve te rokove plus tripove nadredjenih koji su jako cesti i neke njihove standarde i prohteve , tipa doslo mu da se izdere na nekoga i ti si se nasao na tapetu i onda te nabode da ostanes neki sat duze i plus ti tovari posao...    Ali, sto se karijere tice ,a to je licno moj moto zasto bih hteo neku od te dve pozicije, onda vredi ! ::yes::


ako za par godina izdrzim, platim cenu i zrtvujem se i napravim karijeru tipa senior hskp. manager meni su otvorena mnoga vrata ...

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Floor Supervisor
« Reply #47 on: 28/December/2009 »
Zna li ko kad ce biti uskoro intervju za floor supervisora i preko koje agencije za Royal ili Disney brodove?

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Odg: Floor Supervisor
« Reply #48 on: 10/January/2010 »
hm....  EP , Sea Agency i Kouzon... pozovi i raspitaj se

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Floor Supervisor
« Reply #49 on: 10/January/2010 »
hm....  EP , Sea Agency i Kouzon... pozovi i raspitaj se

EP, samim tim i Sea Agency, nece zadugo da rade intervju za Disney, tako mi rece Andrej, kad sam pricao sa njim neki dan  :pop:

Jedino mozda Kouzon. :rolleyes:
When it comes to money, nobody can be trusted !

panic

  • Guest
Re: Floor Supervisor
« Reply #50 on: 23/January/2010 »
 cao svima,
 zovem se Ana i nova sam na sajtu dobila sam posao na carnivalu za poziciju fs preko ep dosta stvari mi je otkriveno preko ovog sajat shto se iche plate uslova  radnog vremena pauza i avionske karte ( sto niko nije ni spomenuo na intervju ali ni kad pitash u agenciji ti ne kazu detaljno koliko sam ovde dobila) ono shto mene zanima jeste shto se tiche uniforme shta ja treba da ponesem kao neshto obaveznao i vezano za uniformu na brod koje cipale, pantalone ili patike shta mi je najneophodije i najpotrebnije shto bi mi trebalo tamo a vezano za poziciju fs unapred hvala

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Floor Supervisor
« Reply #51 on: 23/January/2010 »
To ce ti sve Luna odgovoriti !  ::yes::



iz kog si dela Srbije >?  ;)

panic

  • Guest
Re: Floor Supervisor
« Reply #52 on: 23/January/2010 »
iz beograd i josh jedno nisam videla koliki j ugovor tj koliko meseci traje pozz

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Floor Supervisor
« Reply #53 on: 23/January/2010 »
Sve to imas na forumu, puno stvari koje ce ti pomoci  :D


Postoji topic na tu temu "sta poneti" u ovom delu foruma, a cini mi se za uniformu da se to dobija tamo, a za cipele moras imati one sa saftey slip resistant djonom tj. sto se ne klizaju...  i mislim da bas u toj temi ima i koliko kostaju....


...  uglavnom citaj i sve ces pronaci, a ugovori idu od 6-8 meseci ...  ;)

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Floor Supervisor
« Reply #54 on: 23/January/2010 »
Hhahaha, kako je to Excalibur lijepo rekao ;). Ja sam danas odgovorila na pitanje u vezi uniforme ali moj komp to uopce nije uspio poslati i ja skuzila tek sada. Zato se ispricavam, pa saljem ponovo. Sto se tice uniforme za FS, ne trebas se brinuti jer kad dodjes tamo sve dobijes. Plavu i bijelu kosulju, crne ili plave halce, maramu i cipele. Sto se tice cipela, mozes i ti sebi doma kupiti, ali moraju biti crne i zatvorene i u kojima ce ti biti udobno jer si cijeli dan na nogama. Meni su osobno njihove cipele bile dobre jer se nisu sklizale, jedino bi bilo dobro kupiti ulozak za cipelu napravljen po tvom stopalu. Ne moras se brinuti za uniformu uopce i nista je ne placas. E da ugovor ti se krece od 6-8 mjeseci, a ako zelis i mozes ga produzis :)
Ako ima jos pitanja slobodno pitaj :)

panic

  • Guest
Re: Floor Supervisor
« Reply #55 on: 24/January/2010 »
Luna hvala ti puno razlog zbog koga sam te pitala jeste da na ncl-u su bile bele uniforme i trebale su bele cipale tako da sam se pitala da li da ih kupim ili ne
I josh neshto koja je dnevna uniforma a koja nocna kako ih kombinujesh
plavo sa plavim i belo sa crnim ili kako.

panic

  • Guest
Re: Floor Supervisor
« Reply #56 on: 24/January/2010 »
Izvini Luna imam josh jedno pitanje u predhodnim postovima sam videla da sam placash sebi kartu da li je u pitanju samo prvi ugovor ili placash kartu samo kad dolazish ili i kad dolazish i odlazish . i da li je moguce tu kartu posle refundirati na brodu pozz i hvala u napred

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Registration Agreement
« Reply #57 on: 24/January/2010 »
.
.
.
.
4. Ne pišite na temi više poruka za redom, jer se time diskusija samo bespotrebno razvodnjava.
Sve što je izostavljeno u jednom postu, može se lako dodati u taj isti post naknadno, koristeći funkciju "modify" koja postoji u okviru svake poruke.

8. Rečenicu završite točkom, a novu započnite velikim slovom, nakon razmaka.

Korisnik foruma @panic je banirana na 5 dana zbog ignoriranja registracijskog ugovora tj. nepridržavanja točaka 4 i 8.

Svima koji se žele registrirati na forum, neka prvo razmisle jesu li sposobni pridržavati se pravila sudjelovanja u forumu ili nisu.
Točka 8 se uči u prvom razredu osnovne škole.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bahama mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Floor Supervisor
« Reply #58 on: 29/January/2010 »

Poštovani Šefe, veteranko Luna,

jel moguće aplicirati za floor supervisora, ako je netko radio kao ass waiter prije, ima 21 g., dobar engleski, ali nema iskustva u tome, a niti školu za to..U EP uvjeravaju da ne može, moraš imat iskustvo ili školu, konkretno za Celebrity ili CCL..hvala unaprijed :)

Offline Tanjka

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Floor Supervisor
« Reply #59 on: 29/January/2010 »
Poštovani Šefe, veteranko Luna,

jel moguće aplicirati za floor supervisora, ako je netko radio kao ass waiter prije, ima 21 g., dobar engleski, ali nema iskustva u tome, a niti školu za to..U EP uvjeravaju da ne može, moraš imat iskustvo ili školu, konkretno za Celebrity ili CCL..hvala unaprijed :)

E da mi je samo znati koja je to skola za floor supervisor-a? Koliko ja znam takva skola u Srbiji ne postoji..bar ne drzavna, mozda neki privatni fax,posto ih se sad otvorila gomila..e svasta :D