Author Topic: dali se može dobiti onaj donji krevet ili koji te zapadne?  (Read 2563 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
<bok svima,

Šefe mene zanima dali se može dobiti onaj donji krevet ili koji te zapadne, jer gornji krevet mi se cini tako malo prostora da se nemoze disati i malo me hvata strah.

neznaci da ce stvarno biti tako ali malo me prpa iskreno..Inace nemam problema sa malim prostorim al od ovoga me jeza hvata

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
kakav tip uti?nica za struju imaju brodovi?
« Reply #1 on: 22/April/2010 »
<bok svima,
Šefe mene zanima dali se može dobiti onaj donji krevet ili koji te zapadne, jer gornji krevet mi se cini tako malo prostora da se nemoze disati i malo me hvata strah. neznaci da ce stvarnpo biti tako ali malo me prpa iskreno..Inace nemam problema sa malim prostorim al od ovoga me jeza hvta

Najvjerovatnije češ doć u kabinu gdje je več netko.. Tako da tko prvi u kabini, bira krevet. A ionako nije donji krevet nešto prostraniji..

Ovakve poplave na brodu su toliko rijetke da se ljudi sokiraju i ne znaju sto rade.

Pa, u mom prvom ugovoru od 9 mj. poplave su bile dosta česte... Što na starom brodu, što na novom... Čak i u kabinama za goste.

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
kakav tip uti?nica za struju imaju brodovi?
« Reply #2 on: 22/April/2010 »
Najvjerovatnije češ doć u kabinu gdje je več netko.. Tako da tko prvi u kabini, bira krevet. A ionako nije donji krevet nešto prostraniji..

Pa, u mom prvom ugovoru od 9 mj. poplave su bile dosta česte... Što na starom brodu, što na novom... Čak i u kabinama za goste.

u pas mater!!! ja sam bio na jednom prastarom brodu, hvala bogu samo 3 mjeseca, svaki tjedan dana poplava, voda suklja iz skoljke za wc i poplavi cijelu sobu.
Moj cimer zbunjeno gleda u skoljku i pita me šta da radimo, ja se smijem iz dna duše i govorim mu da če tako bit svaki tjedan, i crkavam od smjeha, pogledn na negovom licu neprovjenjiv  :haha: :haha: :haha:

Red Duke

  • Guest
u pas mater!!! ja sam bio na jednom prastarom brodu, hvala bogu samo 3 mjeseca, svaki tjedan dana poplava, voda suklja iz skoljke za wc i poplavi cijelu sobu.
Moj cimer zbunjeno gleda u skoljku i pita me šta da radimo, ja se smijem iz dna duše i govorim mu da če tako bit svaki tjedan, i crkavam od smjeha, pogledn na negovom licu neprovjenjiv  :haha: :haha: :haha:

  Mislim da je u tom slucaju gornji krevet mnogo bolja opcija.Sto dalje od vode. :D