Author Topic: 19.09.2012. Carnival Ecstasy (koledz za Pursere); Miami, Florida  (Read 8661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Kao sto sam naslov topika kaze, za par dana ukrcavam se na koledz na Ecstasy!  :happy:
Trebala sam ici 03.10. ali mi je pomjeren datum jer ide jos par ljudi iz Crne Gore pa ce nas poslati zajedno.  :plovim:

Ide li jos neko?

p.s. Detalje leta jos uvijek nemam...



Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
"za par dana" ..  :giggle:

19 dana je to  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Meni se primaklo, ne kvari mi uzbudjenje :)

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Brojimo 'sitno'  ;)  :-))))'

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Sirenice, sretno na koledju i na prvom ugovoru.
mentorica ce ti biti Linda, par mjeseci je tek na toj poziciji.
kad sam ja bila na koledju, ona je bila supervizor i nitko ju nije bas volio...jednostavno zenska nije imala strpljenja za nas,ponekad je znala biti gruba itd. jednom joj je cak jedan decko koji je isto bio na koledju rekao da ce ju odalamit ako nastavi podcjenjivacki razgovarati s njim. cak je zbog tog incidenta i gsm obavio razgovor s njom nakon cega je zenska ohladila malo...
inace, frendica koja je radila s njom cijeli ugovor kaze da linda ostavlja los prvi dojam,ali da je inace dobra kolegica i da ce uvijek pomoci.
e sad, kakva je kao mentorica, to ces nam ti otkriti :)
Labor improbus omnia vincit.

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Ijaoooo sto mrzim te isfrustrirane zenturace...  :pad:   Nadam se da se do sad zaista malo ohladila  :)

Javljam vam sve info, I'm so exciteeeed and I just can't hide iiiit  :party: 


Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Ijaoooo sto mrzim te isfrustrirane zenturace...  :pad:   Nadam se da se do sad zaista malo ohladila  :)

Javljam vam sve info, I'm so exciteeeed and I just can't hide iiiit  :party: 


Zato treba da je i jedan mužjak od 2m u smjeni pa da vidis kako se daje papra šefici na kulturno da niti ne skuzi xD

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Sefe, moze li pomoc?

Treba mi promjena datuma u naslovu, 19.09.  :) Mozes dodati i let za Majami...

Hvala!  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Treba mi promjena datuma u naslovu, 19.09.  :) Mozes dodati i let za Majami...


ok
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Hvala, a moze li jedno pitanje pa kasnije slobodno obrisi? Malo sam radoznala a agent mi jos nije odgovorio...

Obzirom da je ukrcaj u Port Canaveral, zar nije logicnije da se leti u Orlando, mnogo je blize nego Miami? Koja je logika da se putuje autobusom od Miamija do PC? Prvobitno je let trebao biti za Orlando, kapiram da je mozda i zbog one razlike koju agent zadrzi za sebe, vjerovatno je jeftinija karta do Miamia, nemam pojma...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Orlando je jedva na radaru zrakoplovnih linija, Miami je za njega centar svijeta.
Za Miami imaš let svakih 5 minuta odnekuda, i zato je 100x jeftinije i praktičnije preko njega ići.




Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Da da, tako sam nesto i pretpostavljala... Jer gledala sam preko neta, ima letova za Orlando svaki dan bilo preko Pariza, Frankfurta ili Londona, nije da ih tog dana ili dan prije nema.

Na kraju se sve svodi na to da njih nije briga hocemo li se mi klackati uru ili 5-6 busom do luke za NASE pare, samo da ih oni sto vise stave u dzep.  :)

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Ijaoooo sto mrzim te isfrustrirane zenturace...  :pad:   Nadam se da se do sad zaista malo ohladila  :)

Javljam vam sve info, I'm so exciteeeed and I just can't hide iiiit  :party: 


linda nije isfurana zenturaca ...!!!! to je zena koja ti moze pomoci neopisivo puno i bolje neidi sa takvim stavom  :sljac: ....zena je bila actGSM i po cinu je SGSS sam vrh iz miamia joj je dao poziciju i cisto sumnjam da ju je GSM oprao ..i da se ona ohladila zbog jednog "pilica" ..to je zena koja ti nakon odradjenog kolidza daje raspored na koj brod ides(ako polozis tj jest) ..ja sam sama bila prisutna dje se u crew baru odlucuje ko ide na koji brod ..i to ide ovako ..e onaj sto umisljen i drzak ide na sugavi destiny ... :)  a ovaj ti je skroz raja saljemo ga na splendor ....pa ti sad vidi ..fun for all and all for fun

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
 ""]] Kojim stavom? Normalno ni da ga nemam jer ne znam ni ko je niti kako izgleda doticna zena, a kamoli kakva je u odnosima prema drugima.  :)
To je bila samo reakcija na post koji je napisala iza-oblaka, iz kojeg bi svako ko je ne zna zakljucio da je neki namcor, svakako sam rekla da cu javiti prve utiske kada je upoznam.  :)

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Monster, sigurne ne odlucuje ona osobno tko gdje ide, nego se o tome odlucuje u Miamiu u centralnom uredu. i to ponajprije ovisi o jezicima koje buduci purseri govore, a onda o ostalim faktorima.
Ja sam dala svoja zapazanja sa koledja da nije bila bas pristupacna i strpljiva s novim kolegama.
O njenom znanju nemam sto lose reci, zena definitivno zna posao.
A mala sirena ce nam reci kako ona to znanje prenosi novima! can't wait!
Labor improbus omnia vincit.