Author Topic: da li strojar koji je odradio kadeturu i položi poru?ni?ki dolazi u obzir na kruzeru?  (Read 3757 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mini

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Zna li netko da li strojar koji je odradio kadeturu i položi poručnički dolazi u obzir na kruzeru? Negdje sam čula da je moguće samo sa završenim fakultetom, u ovom slučaju se radi o srednjoj školi.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
nemas problema, i sam znas da neces moci dalje od 3rd-a ali to neces moci ni na cargu.
strojara stalno fali  :yeah:
 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
nemas problema, i sam znas da neces moci dalje od 3rd-a ali to neces moci ni na cargu.
strojara stalno fali  :yeah:

A kakve su šanse za odrađivanje asistenture/kadeture na kruzeru?  :hmm:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
mi smo stalno imali po 4-5 kadeta na brodu, tako da ne bi trebale biti lose
 

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
kakve su sanse za nekog ko nije zavrsio pomorski nego obicni elektro tehnicar za racunarstvo da dobije poziciju assistent eletrician ili tako nesto ono samo za pocetak radi iskustva?
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
kakve su sanse za nekog ko nije zavrsio pomorski nego obicni elektro tehnicar za racunarstvo da dobije poziciju assistent eletrician ili tako nesto ono samo za pocetak radi iskustva?


ovisi na kojoj kompaniji, kod nas nema asistenta, tako ako dodje doci ce na poziciju na kojoj se mora imati iskustva i raditi sa 11kV.