Author Topic: Agencija u BiH  (Read 5279 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Agencija u BiH
« on: 01/September/2012 »
Koje su agencije u BiH koje regrutiraju osobe za rad na brodu?
Blizu sam granice pa možda uz to što sam poslao A Prioriu i EPu, pošaljem ako postoji i u BiH neka agencija
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #1 on: 05/September/2012 »
Eh da, pošto sam iz Sl Broda, dali itko zna koji bi mi bila najbliža od stranih agencija? Izuzevši Srbiju jer nemam putovnicu još uvijek
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Agencija u BiH
« Reply #2 on: 05/September/2012 »
stranih agencija?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #3 on: 05/September/2012 »
Eh da, pošto sam iz Sl Broda, dali itko zna koji bi mi bila najbliža od stranih agencija? Izuzevši Srbiju jer nemam putovnicu još uvijek

Ako nemas putovnicu, koja je onda razlika između agencije u Srbiji ili npr. Mađarskoj?
Once a sailor, always a sailor.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #4 on: 06/September/2012 »
Ako nemas putovnicu, koja je onda razlika između agencije u Srbiji ili npr. Mađarskoj?

Koliko ja znam u Mađarsku se može s osobnom

http://www.mup.hr/52.aspx
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #5 on: 06/September/2012 »
Koliko ja znam u Mađarsku se može s osobnom

http://www.mup.hr/52.aspx

Imas pravo sto se tice toga, nisam bio u Madarskoj od svoje 7.godine zivota. Ali popis i lokacije svih agencija imas na forumu, moj Joso. Vec sam ti rekao da mi se cini kako samo trazis izlike sam sebi da se ne pokrenes i napravis nesto, nakon sto sam ti strpljivo odgovarao na svakakva pitanje u 15-ak e-mail poruka.

u BiH nema agencije. Koja je razlika izvaditi putovnicu sad ili za mjesec, dva..? Ako ti se ne radi pomorska zbog davanja drzavi (sto ne preporucam), napravi barem putovnicu i apliciraj preko Safe Cruise-a ili Kouzona. Iako ne znam za koju ce ti kompaniju Kouzon dati da apliciras, vec ce te uputiti na EP. Mozes na Princess preko Kouzona ili Safe Cruise-a. Hoces da ti i nacrtam? Sve znas, sve je receno/napisano vise puta - a sad akcija!
_____________________________________________________________________________________
"If you really want to do something, you will find a way. If you don't, you will find an excuse!"
Once a sailor, always a sailor.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #6 on: 06/September/2012 »


Eeee da ja tražim izliku već bih ja davno odusato da mene to ne zanima, već želim  apsolutno znati SVE što se ima znati :), da ne želim nebih već ni slao CV :).
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #7 on: 07/September/2012 »
Imas pravo sto se tice toga, nisam bio u Madarskoj od svoje 7.godine zivota. Ali popis i lokacije svih agencija imas na forumu, moj Joso. Vec sam ti rekao da mi se cini kako samo trazis izlike sam sebi da se ne pokrenes i napravis nesto, nakon sto sam ti strpljivo odgovarao na svakakva pitanje u 15-ak e-mail poruka.

u BiH nema agencije. Koja je razlika izvaditi putovnicu sad ili za mjesec, dva..? Ako ti se ne radi pomorska zbog davanja drzavi (sto ne preporucam), napravi barem putovnicu i apliciraj preko Safe Cruise-a ili Kouzona. Iako ne znam za koju ce ti kompaniju Kouzon dati da apliciras, vec ce te uputiti na EP. Mozes na Princess preko Kouzona ili Safe Cruise-a. Hoces da ti i nacrtam? Sve znas, sve je receno/napisano vise puta - a sad akcija!


legionnaire, ti fakat imaš strpljenja.  :)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #8 on: 07/September/2012 »
legionnaire, ti fakat imaš strpljenja.  :)

Trudim se   oT Smatram da treba pomoci svakome da dode na pravi put, i preuzme sam kormilo. Najvise zato sto sam i ja bio prepun svakakvih glupavih pitanja prije broda i zelio sam sve znati, a sad shvacam da je najbitnije preuzeti inicijativu - to je ono sto se cijeni na brodu. Koliko god guraju "timski rad"  - na kraju ispada da je svaki covjek sam za sebe unutar tog "tima"...
Once a sailor, always a sailor.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Agencija u BiH
« Reply #9 on: 07/September/2012 »
... Najvise zato sto sam i ja bio prepun svakakvih glupavih pitanja prije broda i zelio sam sve znati, a sad shvacam da je najbitnije preuzeti inicijativu ...

Ako dozvoliš malo pesnički da se izrazim - odrastao si u Čoveka. :uzdravlje:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Agencija u BiH
« Reply #10 on: 07/September/2012 »
Ako dozvoliš malo pesnički da se izrazim - odrastao si u Čoveka. :uzdravlje:

Ahaaaa - zato se osjecam umorno i staro  :rofl: Duboko se nadam da si u pravu :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.