Author Topic: danas sam pravila spisak šta ?u sve da ponesem...  (Read 3215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Primice mi se polako odlazak pa sam danas pravila spisak sta cu sve da ponesem... Moram priznati da mi je par vasih savjeta bilo od pomoci pri pravljenju istog  :)
Pa evo otprilike kako to izgleda:

1. Obzirom da koristim neke preparate za lice koje sumnjam da cu tamo naci (mozda i hocu, ali ne bih da gatam), ponijecu sve od kuce. Sminku takodje.
2. Sto se tice kupki, sampona i ostalih preparata za njegu tijela i kose, ponijecu mala pakovanja cisto da imam za prvih par dana. Ionako cu u Walgreensu ili nekoj trugoj trgovini naci ona JUUUUMBO pakovanja svega toga koja traju iha-ha.  :)
3. Tampone nosim sa sobom jer se od O.B. ne odvajam, jednom sam probala Tampax i nisu mi se svidjeli. Od ulozaka koristim jedino one higijenske koje mogu naci i tamo, ili obicnu vatu, svejedno...
4. Fen za kosu i depilator takodje nosim. Imam duuuugu kovrdzavu kosu i navikla sam na svoj fen sa difuzerom, a bez depilatora ne mogu (brijac ne volim).  :D  
5. Hulahopke. Nosim nekoliko pari boja koze i nekoliko pari crnih (Purserke na Carnivalu trebaju i jedne i druge, bar koliko sam se raspitala).
6. Mali pribor za nokte i jedan prozirni lak, obzirom da ne smije nijedan drugi...
7. Od nakita nosim samo par nekih sitnica i sat. Inace sam obozavalac tih dzidza-bidza, ali sto ce mi tamo...
8. Parfem.
9. Mini pakovanje za sivenje (par igli i malo konca), u slucaju da mi se nesto pocijepa ili otkaci, da ne moram da jurim po brodu i trazim pomoc. Bas je malo, ono tipa hotelsko, dzepno.

Mozda ovako djeluje mnogo, ali sva kozmetika ce mi stati u 2 nesesera.  :embarrased:  

Ako neko od vas koje ste vec bile misli da sam nesto zaboravila ili da ce mi nesto biti nepotrebno, slobodno sugerisite.  :)