Author Topic: Ante Rimac, Vinkovci/Croatia, nadam se brodu :)  (Read 1528 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pozdrav svima!

Evo da se i ja predstavim posto sam novi u ovome svemu. Prijateljica mi je bacila bubu u uho vezano uz rad na brodu i uputila me na ovaj forum pa sad vec ne znam koliko dana zaredom citam i citam teme foruma. Jednostavno sam se odusevio ovime svime i iskreno ne mogu spavati nekoliko noci vec posto non stop razmisljam o ovome. Poslao sam jednu online prijavu u EP, ali su me nazalost odbili zbog manjka iskustva. Vjerojatno ima puno prijava?!? Takodjer sam se javio ekipi iz Beograda u Safe Cruisu pa sad cekam nekakav odgovor. Eto ukratko od mene pa se cujemo ako/kad bude nesto vise za prikazati :)

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Ante Rimac, Vinkovci/Croatia, nadam se brodu :)
« Reply #1 on: 03/September/2012 »
Pozdrav!

ne znam na koju poziciju bi voleo da ideš. ali malo dopuni iskustvo, ako razumeš šta hoću reći. ne bi škodilo da odma središ preporuke. ako je za konobara, da odeš u 1-2 restorana da ti udare pečat. napišeš na jednom da si radio avg 2010 - avg 2011, a na drugom avg 2011 - avg 2012. zamoliš nekog da ti udare pečat, jedan u 1 a drugi u drugom restoranu. i gotovo. tako i za druge pozicije. moraš imati bar 2 godine iskustva. sad su mi već rekli za neke pozicije i 3 god. poželjno je da znaš nekog u tom restoranu, jer će ti teško udariti pečat tako nekom skroz nepoznatom.
i trebaš znati engleski i imati lovu. i to je to.
onda lepo pošalješ nov prepravljen cv na mail agenciji i odma će ti se javiti. možeš odma slati i skenirane preporuke.

za koju poziciju bi išao?

Offline Rimac

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Ante Rimac, Vinkovci/Croatia, nadam se brodu :)
« Reply #2 on: 04/September/2012 »
Pa volio bih ici za nesto iznad 1000$. Citajuci forum to bi bili ili waitori ili nekakvi slicni pomocnici. Stvarno posao ne biram ako je relativno dobro placen. Engleski i startni kapital nisu problematika, jedino to iskustvo. Mozda neki brzinski tecaj upisati ili to sto si rekao. Gledam video uratke na YT i mislim da sam kvalificiran za to sve, ali eto papir opet koci sve :(