Author Topic: Medical za Carnival, "Bel Medic" - Beograd  (Read 19189 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Medical za Carnival, "Bel Medic" - Beograd
« Reply #30 on: 09/December/2014 »
Da, moj department definitivno refundira medical. Menjaj. :rofl:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: Medical za Carnival, "Bel Medic" - Beograd
« Reply #31 on: 09/December/2014 »
Da, moj department definitivno refundira medical. Menjaj. :rofl:

Evo odmah, ionako sam vam stalno u data centru  :rofl: (pretezno jer se zalim na nesto  :facepalm: )
Though she be but little, she is fierce!

Offline nereida

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Medical za Carnival, "Bel Medic" - Beograd
« Reply #32 on: 10/June/2015 »
Evo malo svezih informacija za pregled u Bel Medicu za Carnival, manje vise je sve isto kao sto je Princ ispricao prosle godine:

Mejlom sam im poslala upit i formulare za medical (koje sam dobila od agencije) i poslali su mi specifikaciju cena za sve pojedinacne preglede i ukupnu sumu koja iznosi  22000 din  (to je bez analize stolice koja je obavezna samo za one koji rade s hranom i iznosi 1600 din). Takodje, dali su mi upute da se dan pre vadjenja krvi ne smeju jesti jaja, kajmak, pavlaka, puter, suhomesnato ni iznutrice, a 10 sati pre vadjenja se ne sme nista jesti niti piti slatki napici.

Kad dodjete tamo, prvo date urin na pregled (ne donosi se od kuce). Posle vam vade 2 epruvete krvi, a zatim imate pregled kod ORL-a. Posle idete kod oftalmologa, pa snimate pluca i onda idete na internisticki pregled gde vam mere pritisak, puls, slusaju srce, pluca, gledaju grlo, zube, zlezde na vratu, stomak... Pri ovom pregledu skidate majicu (da znaju oni sa tetovazama). Pitaju vas sva ona pitanja iz Carnivalovog upitnika (Sef je to okacio na forum) i traze dokaz o MMR vakcini (ja sam imala zutu knjizicu). EKG mi nisu radili jer u formularu pise da se ne radi mladjima od 40. Devojke da znaju – ginekoloski pregled ne rade i ne traze da donosite nikakve izvestaje, samo da znate datum poslednjeg ciklusa, poslednjeg papa testa i da li ste nekad radili mamografiju.

To je sve – sve zavrsite u roku od sat i po - dva i sutra dolazite po rezultate ili Vam salju postom (kako hocete). Sve se odvija u veoma opustenoj, prijatnoj atmosferi, svi su veoma ljubazni i profesionalni. Mislim da sam se svega setila, ako imate nekih pitanja – pucajte.  :)
Luck is what happens when preparation meets opportunity.