Author Topic: Da li sve agencije imaju u otprilike isto vrijeme intervjue?  (Read 6451 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Zanima me da li sve agencije koje zastupaju iste kompanije u Hr, Slo, Srb  imaju u isto vrijeme (ili otprilike isto) intervjue? Pitam ako se npr radi o Carnivalu, i sad njima trebaju radnici, hoće li oni zakazati i javiti svim agencijama u ovoj regijili ili što?

Još nešto, kad dođe dan intervjua, o kolikom mi ugrubo broju ljudi govorimo koji dođu taj dan na finalni intervju? Thanks
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Huh, majstor za postavljanje suvisnih tema :D (Bez uvrede)

Svi smo mi citajuci forum shvatili da odrzavanje intervjua ne ovisi od trenutne potrebe za radnim mjestima, jer za entry level pozicije (vecina nas ide na intervju za te pozicije) uvijek postoji potraznja od strane kompanija.

Sto znaci sljedece... Nekoliko puta godisnje se odrzavaju intervju-i za te pozicije po cijelom svijetu, sto opet znaci da sve ovisi od regrutera, kako on sebi isplanira intervjue i putovanja, sto opet opeeeet znaci da je vrlo moguce da ce biti poslije Hrvatske ici u Srbiju odrzati intervju jer mu je najblize.

Ne vidim zasto te to zanima, jer niko nista relevantno nece dobiti s odgovorom na ovo pitanje...

Dakle, oni ne zakazuju intervjue kad im trebaju radnici, jer im trebaju konstantno i konstantno imaju na cekanju hiljade radnika koji cekaju da upadnu u rotaciju, ili da se vrate s odmora ;)

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Ne vidim zasto te to zanima, jer niko nista relevantno nece dobiti s odgovorom na ovo pitanje...

Kako ne vidiš, pa ja ću dobit relevantno, baš me briga za ostale, ovo je MOJA tema, MOJE pitanje. Nimalo suvišno za mene.
Koliko ja znam ovaj forum je za upravo ovakve stvari i specijaliziran.
Lako je reći da je suvišno tebi koji znaš takve stvari....al hvala svejedno, dobio sam odgovor
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Kako ne vidiš, pa ja ću dobit relevantno, baš me briga za ostale, ovo je MOJA tema, MOJE pitanje. Nimalo suvišno za mene.
Koliko ja znam ovaj forum je za upravo ovakve stvari i specijaliziran.
Lako je reći da je suvišno tebi koji znaš takve stvari....al hvala svejedno, dobio sam odgovor

Hocu da kazem da bi dobio isti odgovor da citas forum, mozda nema konkretno tema koja odgovara na TVOJE pitanje, ali iz konteksta mozes naci odgovor...

Ali puno je lakse postaviti temu, nego potraziti odgovor :D

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Hocu da kazem da bi dobio isti odgovor da citas forum, mozda nema konkretno tema koja odgovara na TVOJE pitanje, ali iz konteksta mozes naci odgovor...

Ali puno je lakse postaviti temu, nego potraziti odgovor :D

Tako sam tri puta već napravio, postavio pitanje u sličnoj temi, i 3 puta mi je otvaran novi post, sad sam totalno zbunjen lol, neznam više kad što gdje :)
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Joso, bolje uci nesto vezano uz poziciju ili gnjavi agente po agencijama nego da pitas gluposti  :sprda: Ako dolazis u Zagreb (EP), javi se da popijemo  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Joso, bolje uci nesto vezano uz poziciju ili gnjavi agente po agencijama nego da pitas gluposti  :sprda: Ako dolazis u Zagreb (EP), javi se da popijemo  :uzdravlje:

Pa isse, sve što pitam il se likovi zgražaju, ili su glupa pitanja, ili glupo ovo ili glupo ono..........pa jbg onda sam valjda i ja glup, a pošto je funckija glupih ljudi da rade glupe stvari onda sam pogodio s temom......

a uvjeren sam da je ta ista nekolicina koja to govori, kad je bila u mojoj situaciji isto radila, tj imala milijun pitanja, što glupih što pametnih. Da sam odgovor na ovoo pitanje negdje vidio zašto bih gubio vrijeme i postavljao ovdje temu? Iz za*****ancije? A zbilja sam dobar dio foruma prečitao, neznam, vjerojatno sam glup
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Ne daj se ti njima Joso.  :D Ne veli nitko da si glup. Postavio si konkretno pitanje. Jel si se ti prijavio agenciji, za koju poziciju?

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Ne daj se ti njima Joso.  :D Ne veli nitko da si glup. Postavio si konkretno pitanje. Jel si se ti prijavio agenciji, za koju poziciju?

Ma meni se cini da je Legionnaire bio upravu, on samo trazi izgovor da se ne prijavljuje :D

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Ma meni se cini da je Legionnaire bio upravu, on samo trazi izgovor da se ne prijavljuje :D

Da, a ja se već prijavio kod obe naše agencije. I već poslao svakoj po 3-4 maila u zadnjih 3 tjedna pitajući jel ima kakvih naznaka kad će bit intervjui. I išao se slikati posebno za cv, i vadio potvrdu o nekažnjavanju te se spremam vaditi putovnicu. Da, stvarno tražim izgovor da se ne prijavljujem. Pfff iskreno, mislio sam da bih mogao odustati no baš suprotno, svakim danom sve više i više želim otići....

Merim, odgovor tebi, prijavio sam se u obe naše agencije, za pozicije ass waitera i housekeeping. Sa EP imam već nekih  50+ razmjenjenih poruka,davim ih danonoćno (kao i Leggionarea) hehe, dok sa Suzanom iz A Priorija baš  i ne jer od 25.8. nije uopće kod kuće....a i rjeđe odgovara od EPa, valjda žena ima puno posla pa ne stigne, ali iako se čeka nekoliko dana na mail, ljubazno, precizno i sa puno smajlića odgovori :)
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Sa EP imam već nekih  50+ razmjenjenih poruka,davim ih danonoćno (kao i Leggionarea) hehe, dok sa Suzanom iz A Priorija baš  i ne jer od 25.8. nije uopće kod kuće....a i rjeđe odgovara od EPa, valjda žena ima puno posla pa ne stigne, ali iako se čeka nekoliko dana na mail, ljubazno, precizno i sa puno smajlića odgovori :)

 :haha: Bravo Joso!

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Zanima me da li sve agencije koje zastupaju iste kompanije u Hr, Slo, Srb  imaju u isto vrijeme (ili otprilike isto) intervjue? Pitam ako se npr radi o Carnivalu, i sad njima trebaju radnici, hoće li oni zakazati i javiti svim agencijama u ovoj regijili ili što?

Mogu reći samo za ono kaj sam ja primjetila, za poziciju koju ja čekam. Npr. interview za pursere Suzi nije imala najmanje godinu i pol, dok je EP u tom razdoblju imao najmanje 2 puta. (za Carnival) Možda su to veze vezice.   ;) I još mi je jedna cura rekla da Suzi kasnije dobiva informacije od EP. Oni su joj javili za jedan te isti interview 3 tjedna prije Suzi.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Mogu reći samo za ono kaj sam ja primjetila, za poziciju koju ja čekam. Npr. interview za pursere Suzi nije imala najmanje godinu i pol, dok je EP u tom razdoblju imao najmanje 2 puta. (za Carnival) Možda su to veze vezice.   ;) I još mi je jedna cura rekla da Suzi kasnije dobiva informacije od EP. Oni su joj javili za jedan te isti interview 3 tjedna prije Suzi.

E-e to me zanimalo.....thanks
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Pa to je ista fora kao sa mnom. Kada sam prvi put aplicirala, odmah sam trazila poziciju Pursera i nisam htjela nista drugo.
Suzi mi je odgovorila da nece imati skoro intervju i da se ne nadam prije jeseni jer je vec bio jedan zimus, a EP me zvao sredinom juna na intervju... Tako sam se i odlucila za njih, u startu sam aplicirala u obije agencije, za istu kompaniju.
Suzi mi ni dan danas nista vise nije javljala, iako je ostao dogovor da me obavijesti za intervju, a ja za koji dan odoh na brod.  :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da, a ja se već prijavio kod obe naše agencije. I već poslao svakoj po 3-4 maila u zadnjih 3 tjedna pitajući jel ima kakvih naznaka kad će bit intervjui. I išao se slikati posebno za cv, i vadio potvrdu o nekažnjavanju te se spremam vaditi putovnicu. Da, stvarno tražim izgovor da se ne prijavljujem. Pfff iskreno, mislio sam da bih mogao odustati no baš suprotno, svakim danom sve više i više želim otići....

Merim, odgovor tebi, prijavio sam se u obe naše agencije, za pozicije ass waitera i housekeeping. Sa EP imam već nekih  50+ razmjenjenih poruka,davim ih danonoćno (kao i Leggionarea) hehe, dok sa Suzanom iz A Priorija baš  i ne jer od 25.8. nije uopće kod kuće....a i rjeđe odgovara od EPa, valjda žena ima puno posla pa ne stigne, ali iako se čeka nekoliko dana na mail, ljubazno, precizno i sa puno smajlića odgovori :)
Mozda te ne shvacaju ozbiljno ako nakon 50ak mailova i dalje saljes i ispitujes svasta... Zovi ih, ako vec ne mozes otici od njih. Tek ce te tad shvatiti malo ozbiljnije. Sta mislis da je jedan kandidat njima nesto , ti si nazalost samo broj od dana kad dodes na brod, a i prije izgleda. Sef je jednom pricao kako je osobno vidio knjigu od EP s kandidatima koji cekaju na ukrcaj spremni na bilo kakav posao... Pa ti misli.
Once a sailor, always a sailor.