Author Topic: Da li sve agencije imaju u otprilike isto vrijeme intervjue?  (Read 6449 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Mozda te ne shvacaju ozbiljno ako nakon 50ak mailova i dalje saljes i ispitujes svasta... Zovi ih, ako vec ne mozes otici od njih. Tek ce te tad shvatiti malo ozbiljnije. Sta mislis da je jedan kandidat njima nesto , ti si nazalost samo broj od dana kad dodes na brod, a i prije izgleda. Sef je jednom pricao kako je osobno vidio knjigu od EP s kandidatima koji cekaju na ukrcaj spremni na bilo kakav posao... Pa ti misli.

Koja glupost, baš suprotno, baš zato što ispitujem svašta i hoću objašnjenje  u nasitnijije detalje bi i trebalo značit da ozbiljno mislim. Ma dobro, dosta, dobio sam odgovor svejedno. :)
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Koja glupost, baš suprotno, baš zato što ispitujem svašta i hoću objašnjenje  u nasitnijije detalje bi i trebalo značit da ozbiljno mislim. Ma dobro, dosta, dobio sam odgovor svejedno. :)

Ne, nego da si neodlučan. Uopce nije bitno, Joso, ti si najpametniji  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Ne, nego da si neodlučan. Uopce nije bitno, Joso, ti si najpametniji  :uzdravlje:

Nema potrebe za sarkazmom. Ja zahvaljujem tebi na strpljenju i pomoći, jer zaista je bila iscprna, ali ovo isprdavanje nevodi ničemu, ja to viidim na drugi način ti na drugi i tu staje sve.
xxxxxxxxxxxxxxxxx