Author Topic: Zakazivanje Intervjua, odga?anje, kašnjenje, promjena datuma ...  (Read 11842 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kao što je to ovdje vrlo detaljno objašnjeno, vrijeme održavanja intervjua ovisi o mnogim stvarima, a najviše o:

Projection of Staff Needs – Human Resources Scheduling Staff will provide projected needs, based on the vacation schedules, turn over, new buildings, depth of employment pool, etc.
The projections shall be done a minimum of 90 & 120 days in advance & submitted to the Senior Vice-President of Hotel Operations and Director HR Personnel Office.
Based on these projections, a recruitment strategy, for the relevant period, will be formalized and appropriate responsibilities assigned.


U nijednom dijelu ovog procesa se agenciju za posredovanje u zapošljavanju ne pita ništa.
Agencija zna kada će biti intervju i za koju poziciju tek kada ih kompanija nazove i kaže.

Stvari se dodatno kompliciraju kada proradi neki vulkan ili štrajkaju zaposlenici avio kompanija, kada se formira hurricane, kada netko baci bombu na američku ambasadu itd itd ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
jap.... baš sam se danas uvjerio u ovo gore napisano. tijekom rujna je trebao biti intervju za Floor Supervisora, ali je odgođeno.... popunjeni kapaciteti je službeni razlog, no nije niti važno zašto je video čvenk odgođen, važno je da treba čekati dalje. strpljen-spašen!

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Tko čeka taj se načeka ;) Al dočekat ćemo mi to.