Author Topic: Safe Cruise, Beograd: Crew Welfare Coordinator, Princess Cruises, $1.050/Month  (Read 16760 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ali da postanes Cruise Director je za nas nemoguce.  

Ovisi o personalnoj definiciji "mogućeg" i "nemogućeg".
Ako može Senad, optuženi pedofil postati ACD, može i netko "normalniji" postati CD
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Letis Dufe

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
    • View Profile
Ma sta je nemoguce, sve je moguce,... ako hoces karijeru na brodu.
Informativno, kad je vec neko pomenuo, sto se plate HR manager-a tice- nije kao CD-ova plata- ako je njihova 5000$, moja HR je jednom pomesala izvestaje moje i njene plate, pa meni dala njen, i nisam ni skontala dok nisam videla cifru, $3500 .
We are tied to the ocean. And when we go back to the sea, whether it is to sail or to watch - we are going back from whence we came.

Offline RUKATI

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Ima i toga da nista nije nemoguce, ali realno gledano sve dok ti engleski nije kao nekom britancu, ameru ili austalijancu vrlo tesko. Ja pricam za Princess, jer za drugo ne znam. A sto se plate tice, cini mi se da zavisi od nacionalnosti, znam za mog HR koji je bio poprilicno pricljiv za pojedine plate na brodu, ali nema smisla pominjati ih jer nadam se da ovde niko nije dovoljno lud da ostane na brodu 10-20 godina( pri tom ne mislim na oficire kojima je to zivotni poziv i kojima je ugovor 4 meseca). Au sefe pa ovaj Senad je stvarno hit, ljudi moji kako mozes da na****s zbog gluposti. Veruj mi sefe dok sam radio u room service moj prvi ugovor za uskrsnji, novogodisnji cruise i te letnje kad se sjati gomila dece na brod ako si neoprezan i priglup svasta moze da se desi. Sta sam zaticao po sobama.....

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Na Coralu je asst. cruise director (prvi ispod CD-a, ne JACD) bio Rumun, lik poceo da radi za Princess kao asst. buffet prije 6-7 ugovora.
Engleski mu je tipican rumunski, ko zna shvatice :) uglavnom nista posebno.