Author Topic: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)  (Read 6944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djunki

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav drustvo o5 ja. e ovako od Jane mi je stiglo jos jedno obavestenje da se trazi hotel staff i security u Brazilu sto mi je jako cudno posto su plate od 3-5 hiljada $,i o5 ista agencija IRS.Ajde ako neko nesto zna o njima nek postuje zivo me interesuje jel ovo scam... -()-

Offline PopajPGD

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #1 on: 18/September/2012 »
Pozdrav drustvo o5 ja. e ovako od Jane mi je stiglo jos jedno obavestenje da se trazi hotel staff i security u Brazilu sto mi je jako cudno posto su plate od 3-5 hiljada $,i o5 ista agencija IRS.Ajde ako neko nesto zna o njima nek postuje zivo me interesuje jel ovo scam... -()-



http://www.mondo.rs/s259885/Info/Posao/Zaradite_3000_dolara_u_Brazilu.html


Jutros objavljeno.

Offline Borisko

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
  • Drink up me hearties !
    • View Profile
Re: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #2 on: 18/September/2012 »
Čini se da nije scam, jedino je plata nevidjeno visoka za te pozicije. Verujem da će se gomila ljudi prijaviti, samo je pitanje ko je zapravo spreman 3 godine provesti u Brazilu... nije malo

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #3 on: 18/September/2012 »
da li se neko prijavi?

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #4 on: 18/September/2012 »
ako se neko javi i sazna nešto i recimo dobije posao, nek nam javi da i mi znamo. imaju oni na sajtu i poslove u Kanadi kao što je konobarisanje. plata je isto $5000 mesečno.

to sve zvuči prosto neverovatno. pa ljudi to su jako velike pare i tamo. jeste tamo sve skuplje, ali ipak $5000 da dobije konobar? a ljudi sa fakultetom rade ponekad i za $1500. to meni sve smells fishy. pa onda bi našli u Braziku i Kanadi nekog da radi taj posao. pa ljudi u NASA bi dali otkaz i prešli u konobare, imali bi veće plate.  :smack:  nešto tu ne drži vodu.  -()-

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Re: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #5 on: 18/September/2012 »
markoivkovic, jesi bio nekada u kanadi ili brazilu?

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #6 on: 18/September/2012 »
placa je visoka, i bome i meni primamljivo zvuci . samo napravite malo istrazivanje o brazilu, a na to mislim stopa kriminala, troskovi zivljenja i place domacih ljudi. onda napravite procjenu rizika po Vas same kao strance u brazilu ... da niti ne pisem predetaljno.
ako obavite barem pola navedenog smatram da ce vam biti puno jasnije zasto je tako visoka placa :D

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Re: Posao u Brazilu (International Recruitment Serbia)
« Reply #7 on: 20/September/2012 »
 
Postovani,
 
Ovim Vas obavestavamo da je posredstvom IRS agencije vas CV dostavljen na razmatranje poslodavcima OHL Brazil za inzinjerski projekat Svetsko prvenstvo u fudbalu 2014.
 
Obzirom da smo u toku procedure utvrdili odredjene nepravilnosti u dokumentaciji dostavljenoj od strane poslodavca I da dokumentacija kao takva nije u skladu sa Zakonom o zaposljavnju  Republike Srbije (Službeni glasnik RS“, br. 36/2009 Cl.95-Cl.100), deo koji se odnosi na posredovanje pri zaposljavanju u inostranstvu  odlucili smo da Ugovor o internacionalnom regrutovanju kadrova sa predmetnim poslodavcem raskinemo i obustavimo ceo process.
 
Ukoliko Vam se u buducnosti dogodi da vas neko, pozivajuci se na IRS agenciju, kontaktira mailom ili telefonom i nudi posao a da ponuda nije upucena od nas direktno molimo vas da takve ponude ignorisete i ne uzimate ih u razmatranje.
 
IRS agencija ce i u buducim poslovima prvenstveno stititi interese kandidata jer jedino kada su interesi kandidata apsolutno zasticeni nas posao se smatra uspesnim.
 
Hvala na ukazanom poverenju,


znaci ipak nista od sjajne plate i brazila...