Author Topic: 21.09.2012 Beograd - Malaga, ukrcavanje na Adventure of the Seas  (Read 2625 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Evo da se i ja javim da me expresno salju na ovaj brod.....

13.09.2012 imao intervju preko skype, saznao da sam prosao intervju 17.09.2012 a naredni dan 18.09.2012 mi javili da se ukrcavam na brod 22.09.2012....
neocekivano totalno i jako, jako brzo.....ko zna zasto je ovo dobro ovako sto se izdesavalo........ ::yes::

Offline SasaBN

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Blago tebi, cestitam! Mirno more!  :uzdravlje:

E, da, a sta ces za ljekarski? o.O

Offline kristijan.milanovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Mirno ti more, nego reci molim te kako ti je protekao interview i od kuda si ga radio dali  sa svog kompa ili iz neke agencije
pozz.

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Stvarno jako jako brzo. Suuuper! Sretno!

@kristijan.milanovic Evo ti chovine priče: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=5378.msg48404#msg48404

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Mirno more brate :)

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
lekarski sam odradio u Nisu i sutradan sam vec imao rezultate jer mi je agent poslao putem postexpress poste, ovo je sve tako brzinski odradjeno jer fali im covek na brodu, a ja sam bio najpogodniji od svih kandidata jer sam vec imao USA Vizu od ranije i eto zbog toga sam ja bukvalno odleteo na brod.....

Offline kristijan.milanovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Hvala, super priča nadam se da ćemo i mi ostali uspjeti tamo negdje na moru. Mirno more i vidimo se.