Author Topic: Interview Assistant waiter, Bar waiter - November 07, 2012  (Read 19717 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dejan87

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Evo i ja idem na razgovor 7.11.....iz zagreba sam pa ako netko ide autom i trazi nekoga za podijeliti trosokove tu sam......moze info tu u PM...inace sutra test eng, nadam se da ce proci OK....

Offline Ana2510

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav svima!

Putujem iz Varaždina 6.11. za Opatiju na testiranje engleskog. Ide li netko možda autom pa da mu se priključim u ZG ili slično?

Offline dejan87

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav svima!

Putujem iz Varaždina 6.11. za Opatiju na testiranje engleskog. Ide li netko možda autom pa da mu se priključim u ZG ili slično?
nevezano za tvoj  put, obavezno ponesi laptop

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
nevezano za tvoj  put, obavezno ponesi laptop
Zašto obavezno? Meni je rekla žena da se može ponijeti vlastiti laptop ali nije obavezno
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline dejan87

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Zašto obavezno? Meni je rekla žena da se može ponijeti vlastiti laptop ali nije obavezno
hehe OK mozda sam malo nespretno napisao al pod obavezno mislio sam odlicno ce ti doci jer ces prije zavrsiti s testiranjem

Offline Ana2510

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
hvala na savjetu.. nisam ga planirala nosit ali sad sam se predomislila!  :)

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
znan da je malo 'long shot', ali da li ide neko iz dalmacije ? :D

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Idem 07.11. iz Siska na intervju s autom. Ako ide netko iz Siska i  okolice i zainteresiran je, neka se slobodno javi  :)

Offline VelaVrata

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile

5.11og za EP

hoces reci da je sutra interview u Zg za ass waiter u EP ? odakle ti ta info? hvala

edit: za koju kompaniju?

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
za carnival

Offline VelaVrata

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
za carnival
thx

zanima me DCL

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Bija, proša, oša :D

Offline Borisko

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
  • Drink up me hearties !
    • View Profile
Pa bravo  :happy:

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Ev bih, vidjeh, prošoh. Troškovi veći od planiranih i REČENIH. Suzi je simpatična, ali vrlo užurbana, i TOTALNO NEORGANIZIRANA! Organiziranost joj je na ljestvici od 1-10, njena ocjena bi bila -145 867. Sama je sve i apsolutno SVE radila. Test engleskog (koji sam rasturio) traje pola sata. Mi smo došli u pola 11 ujutro a sa rezultatima  testa smo otišli u 6 sati - katastrofa. Imao sam 97 % točnosti u testu, a imao bih 100 % da konekcija nije zaštekala 2 puta i sje*ala mi 2 pitanja. Sutradan kod glavnog intervjua indijac je kasnio (koji je btw super lik) 2,5 sata. rečeno nam je da dođemo u 8 a na kraju sam došao na red na intervju u 2 sata popodne. Tečaj za D1 je odrađen navrat-nanos, također organizacija nula. Da bi nam na kraju rekli da certifikat neće biti gotov taj dan, već za par dana. Čak su nam i đubrad u Nautičkom savezu nudili da nam za 300 kn pošalju kući pomorsku knjižicu, ja sam poludio tada kad sam čuo tu cifru lol. Et to sam sad napisao jer sam došao kući prije sat vremena ovak umoran nabrzake, vjerojatno sam neke stvari propustio pa pitajte.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Također prošao  :run:  Aplicirao sam za poziciju ass. waiter-a ali mi je Eric na moje veliko iznenađenje dodijelio poziciju Steakhouse servera! Intervju je trajao 5 minuta, ni toliko možda. Pitao me koliko imam godina, što sam zadnje radio, da li imam prijatelje koji rade na brodu (odgovor je bio da, pa smo malo pričali što rade, na kojim kompanijama, kako im je i sl.) i na kraju zašto želim otići iz hrvatske i baš raditi na brodu...  Na kraju intervjua bez riječi je počeo križati po offer letter-u i nešto pisati... Iskreno mislio sam da me ruši zbog nedostatka iskustva ili da mi je dao neku lošu poziciju, nisam ni sam znao što da mislim. A kad sam vidio offer letter doživio sam takav pozitivan šok da to ne mogu opisati!  :pad:
Evo to je očito dokaz da radno iskustvo,certifikati, preporuke i sl ne igraju uvijek ulogu, već očito engleski jezik i opći dojam... ;)