Author Topic: Interview Assistant waiter, Bar waiter - November 07, 2012  (Read 19716 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Borisko

  • Registered
  • *
  • Posts: 66
  • Drink up me hearties !
    • View Profile
Čestitke heroju Josari i  bo1987sk !  :yeah: bo1987sk, kad kažeš da iskustvo nije igralo ulogu, da li to znači da ti nisi imao iskustva,preporuke ili ? 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Čestitke heroju Josari i  bo1987sk !  :yeah:

ne znam za Josu  :nokti:
on je pričao o testu engleskog, ali za glavni intervju, poziciju ...  :neceici:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
ne znam za Josu  :nokti:
on je pričao o testu engleskog, ali za glavni intervju, poziciju ...  :neceici:
Sorry sinoć došao nabrzake nešta napisao i legao u krevet.
Prošao za ass waitera, jako malo je prošlo za bar stewarda a mislim da je on jedini prošao za steakhouse servera ako se ne varam.
Moj intervju s Erikom je trajao 30 sekundi, pitao me gdje sam radio i zašto trenutno ne radim. Ja mu odgovorio na sve to.
Pitao me gdje sam saznao za Carnival, ja rekao da je netko sherao na fejsu i to je to.
Mislim da je palo 4-5 ljudi od nas devedesetak, ugl zbog godina a mislim da je samo jedna cura zbog engleskog pala.
Jedna cura ima 34 godine i toliko joj je velika želja bila ići na brod da je nekoliko puta pitala da joj daju priliku, čak se i rasplakala (ne izgleda kao da joj je 34).
Btw prolazili su npr ljudi sa 31-32 godine.
Jedan je dečko znao engleski ali je dobio neku psihičku blokadu ili šta li ja znam, čak je išao drugi puta ali opet mu se isto desilo.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Strašno koje traume,  :pop:  samo se hrabri dokopaju slave
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
biti assistant waiter na carnivalu je slava.. ou jea :rasta:

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Čestitke heroju Josari i  bo1987sk !  :yeah: bo1987sk, kad kažeš da iskustvo nije igralo ulogu, da li to znači da ti nisi imao iskustva,preporuke ili ? 
Hvala Borisko. Da, nemam pretjeranog iskustva, nešto sitno sam konobario. Preporuke nisam imao. A kamoli tek iskustva u ekskluzivnim restoranima i hotelima sa 5 ili 6 zvjezdica...

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
biti assistant waiter na carnivalu je slava.. ou jea :rasta:

prva stepenica :) ...pišonja i žuga :D

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Hello  :yahoo:
ovako i ja sam Nov/07/2012 bila u Matuljima na intervjuu i dobila poziciju bolju nego što sam očekivala  :banana: .  
Problem je u tome sto su svi moji prijatelji na brodu radili kao asisstant waiteri a nitko u steakhouse service-u    :(  .
Suzi mi je rekla da nas je samo troje dobilo tu poziciju ....  bla,bla...  jedan decko se tu javio ,ja sam druga a boga pitaj gdje je treća/treći ...
i tako htjela bih stupit sa steakovima  :haha:  u kontakt jer je moguće da zajedno odputujemo pa da se ne izgubim negdje na drugom kraju svijeta hahhahaha .
Najdalje što sam do sada išla je u Češku ... maaa nije bitno sa svima želim uspostaviti kontakt samo da ne putujem sama ,trrrrta me  ...  
i gdje da pobogu nađem nešto konkretno o poziciji u steakhouseu ...  nek me netko uputi nova sam tu .

Lijepi pozdrav i God :pop1: America !  
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile

i gdje da pobogu nađem nešto konkretno o poziciji u steakhouseu ...  nek me netko uputi nova sam tu .


npr. tu na forumu ?
"search" i slična komplicirana tehnologija će ti pomoći. ako ti nešto nije jasno samo pitaj  :D

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Hvala Jimmy , nadam se da cu se snaci .forum je stvarno opsiran i jako mi se svida Šefe zakon si !  =""
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Da li je netko otisao na brod od nas koji smo prosli? Ima li tko kakav info il nesto :)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da li je netko otisao na brod od nas koji smo prosli? Ima li tko kakav info il nesto :)

Otišla je jedna grupa 13/14.12.... I vi ćete uskoro :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline elvisssssss

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Da li je netko otisao na brod od nas koji smo prosli? Ima li tko kakav info il nesto :)
Ja sam polozio int. 05 novembra preko EP, i danas mi javili da mi je ukrcaj tek krajem februara :nono: