Author Topic: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?  (Read 11211 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zeljkica.nc

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
pa kapetani moraju imat tetovažu, jer i drug popaj je ima  :D

a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama? pretpostavljam da postoji tolerancija jer je to stvarno nešto multikulturalno... pa ono..

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #1 on: 28/October/2012 »
Ja sam radio sa curom koja ima tetovazu na desnoj strani vrata, nema sanse da se ne vidi ili zamaskira.
Isla je preko agencije iz Cilea, ne znam kako se tamo provukla ali znam da joj na brodu niko nijednom nije prigovorio a imali smo 5 razlicitih menadzera i 6-7 asistenata.

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #2 on: 16/December/2012 »
ako nisi jos prosla intervju sakri tetovazu i ni govora ili bilo kakvih pitanja u vezi tetovaze na intervju nemoj da postavljas.....kada dodjes na brod druga je prica, maltene svaka druga osoba je tetovirana od malih tetovaza pa sve do velikih koje se prostiru po celom telu :-)))....uglavnom vidjao sam ljude koji imaju na podlakticama, listovima na nozi znaci na vidljivim mestima....ili su nosili majice dugih rukava, znojnice, stavljali flastere itd, a neki opusteno rade bez ikakvih sakrivanja.....evo jedan od dva primera...znaci lik je neki faktor za bezbednost na brodu i ima staza sto bi rekli stari vuk...eto on ima na podlaktici tetovazu i ne sakriva je...a drugog lika sam video na TV kanalu koji se vrti na brodu i objasnjava o bezbednosti na brodu (uglavnom obojica su iz istog departmenta :-)))).....eto toliko o tetovazama, tako da sve zavisi od nadredjenih koji su oko tebe da li ce ti reci da je sakrijes ili jednostavno te ostaviti da je furas :-))))

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #3 on: 04/January/2013 »
Cekaj i na lekarskom obavezno sakriti vidljive tetovaze, recimo,  kremom ?  oT
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #4 on: 04/January/2013 »
manje-vise za lekarski.. slabo se njih ticu tetovaze. Kada dodjes do lekarskog, vazno je samo da ga prodjes. Uostalom, to se radi nakon dobijenog posla.
Ipak, ne bi bilo lose za svaki slucaj sakrivati ih pri svakom kontaktu vezanom za brod dok se ne dokopas samog gangwaya...ne moze skoditi
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #5 on: 13/March/2013 »
Ja ne poznam lika koji nije prosao ljecnicki, meni je sam doktor jednom prilikom rekao da nikom nije u cilju kad si vec prosao interviewu da te rusi ako ti srce malo brze radi, imas sum na lijevom plucnom krilu, ako imas povisene gluposti u mokraci ili da pojednostavnim ako ti sama slika bas i nije u odgovarajucim parametrima. Doca za tatoo nije briga. Jedina stvar koja se shvaca ozbiljno je da imas obje ruke i noge, da razumijes i vidis normalno, da nisi bolestan (znaci zarazne, gljivicne i koje kakve druge gluposti).

Iz Beograda se ukrcao lik na Century i dobijo otkaz nakon mjesec-dva jer je bio agresivno-asocijalan, isfurali ga van u lisicama iz kapetanove sobe jer nije prihvacao otkaz itd ... e to njih brine, da nisi loco.

Znaci ako imas tatoo na celu, sakri ga.

 oT

gotom


Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #6 on: 13/March/2013 »
Nije ni to baš skroz tako... bilo je ovde ljudi koji su se javljali da im je holesterol bio povišen kad su radili biohemiju za medical, te su morali držati dijete i slično i onda ponavljati nalaze.

I ja sam na lekarskom krila tattoo (na nozi)... najsmešnije mi je bilo, treba EKG da mi radi doktor i zavrće mi nogavice na farmerkama da mi stavi one kleme. Ja već panika (jer sam mu već rekla da nemam tetovaža), i izvrdam, malo skrenem tu desnu nogu i položim na onaj krevet deo gde mi je tetovaža  :rofl: da ne pričam da mi je pre toga u wcu, prilikom davanja uzorka urina, pukao rajsfešlus na tim istim farmerkama! xD
Though she be but little, she is fierce!

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #7 on: 14/March/2013 »
Svojedobno tokom jedne smijene gostiju i ukrcaja novih robova, pojavio se lik Jamajkanac, bez noge, prosao je medical (doma) i krenuo covjek na brod radit. Nisu ga pustili na brod a i taj uvazeni doc je izgubio licencu.

Osobno nisam vidio lika, ali je u svakom slucaju imao dobaro razradjen plan, a la Wile E Coyote!

Ma najsmijesniji je ovaj norveski medical, smijesniju stvar jos nisam vidio.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #8 on: 14/March/2013 »
Svojedobno tokom jedne smijene gostiju i ukrcaja novih robova, pojavio se lik Jamajkanac, bez noge, prosao je medical (doma) i krenuo covjek na brod radit. Nisu ga pustili na brod a i taj uvazeni doc je izgubio licencu.

Osobno nisam vidio lika, ali je u svakom slucaju imao dobaro razradjen plan, a la Wile E Coyote!

Ma najsmijesniji je ovaj norveski medical, smijesniju stvar jos nisam vidio.

hahahahah nevjerojatno  :rofl: naravno nije smiješno što je čovjek bez noge, nego kako je on to izveo...

A norveski medical (ENG1) - slazem se, smijurija - testirao mi je vid, pitao me čujem li dobro (??) a ja sam se našalio i rekao "Moooliimm?"... i to je to. Ali Carnival bogami traži sve i svašta
Once a sailor, always a sailor.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #9 on: 14/March/2013 »
Svojedobno tokom jedne smijene gostiju i ukrcaja novih robova, pojavio se lik Jamajkanac, bez noge, prosao je medical (doma) i krenuo covjek na brod radit. Nisu ga pustili na brod a i taj uvazeni doc je izgubio licencu.

Osobno nisam vidio lika, ali je u svakom slucaju imao dobaro razradjen plan, a la Wile E Coyote!


kakav kralj!  :rofl: svaka mu cas na odvaznosti  :pop1:


Moze se muvati na tom lekarskom svakako... niko tebe ne kontrolise kad dajes urin, moj decko je otisao u wc pre mene, moga mi je sakriti sta god je hteo unutra. Da ne pricam da neke kompanije ne traze ginekoloski, vec ti doktor postavi pitanje "Kad je radjen poslednji PAPA? Je li bio uredan? Odlicno!" i jos masa toga. Da sam recimo nosila sociva, doktor ne bi ni znao da sam corava  xD
Jedino sto ne moze da se izmuva je biohemija, sve se testira, pa i trudnoca :P
Though she be but little, she is fierce!

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #10 on: 14/March/2013 »
@LilyD
nisam znao da se djevojkama pregledava trenutno stanje glede trudnoce jer sam vec mislim 2 puta naisao da su djevojke skrivale trudnocu od superiora, zapravo nisam ni siguran dal je to poslijedica pronadjene ljubavi na brodu ili su dosle odraditi ugovor u "drugom stanju". Uglavnom dogadjanja su bila ovijena tajnovitoscu od njih samih, a zapravo su se uvidjale redovite nastale poslijedice trudnoce.

Sorry Chefe malo smo skrenuli s teme, na zene i trudnoca na brodu.

Mene da netko ponovo pita da li bi radio tatoo, a napravio sam prvi prije 19 godina, mislim da ne bih pristao.
Danas mi te slikice nista ne znace, ajde ali nisam istetovirao ni JNA, ni ime zene/snahe, ni prvog/posljednjeg sina a ni sidro.

Mozda da "zapnem" koju godinu s nekim plemenon na Borneu bi dao lokalnom shamanu da mi istetovira zebru na lijevoj plecki   :neceici:

 oT

gotom

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #11 on: 15/March/2013 »
Ima rizika sa tim tetovažama, ali neka su prava umjetnička djela ..

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline konsuelo

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #12 on: 19/June/2013 »
čini se da su u zadnje vrijeme tetovaže problem kod prvog odlaska na brod.
ja sam bila na razgovoru kod suzi (a priori) koja mi je rekla da carnival više nikako ne tolerira
tetovaže novima, dakle na liječničkom ti upišu da imaš tattoo na vidljivom mjestu i ćao.
i kontaktirala sam employment power, oni isto kažu da nema šanse ako imaš vidljiv tattoo.
očito su postali rigorozni po tom pitanju.
pretpostavljam da te neće poslat doma ako se uspješ provuć do broda, treba se snać nekako...

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #13 on: 19/June/2013 »
Na lekarskom ti niko nista ne gleda veruj mi, meni nista nisu upisali...cak mi je doktor dao hemijsku olovku i rekao mi sta sve treba da zaokruzujem, valjda ga mrzelo  :uzdravlje:

Inace medicina rada je u pitanju novi beograd

ja planiram da nosim tattoo cover sleeve u boji koze i lagano:D
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline Moon

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: a kako je sa ženama i vidljivim tetovažama?
« Reply #14 on: 19/June/2013 »
Psihijatar pita za tetovažu, pirsing i druge oblike rizičnog ponašanja. Za prvi odlazak na brod, sakriti. Posle je lakše mada zavisi i od menadžmenta.