Author Topic: Please aloud me to introduce myself  (Read 7621 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #15 on: 15/October/2012 »
Ja samo da kazem da obozavam ovu pesmu,podseca me na dobre zurke nekada :)

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #16 on: 15/October/2012 »
:banana:ovdje ce se jos malo poceti sa svadama kao na youtubu hahahahah

Offline Fikko

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #17 on: 15/October/2012 »
Pozdrav Inkognito, ne daj da te ovi filozofi za*****avaju. Jos se zna da nam svima engleski nije maternji jezik, a svi vole da, ne znam kako se drukcije izraziti, prave se pametni. Ima dosta ljudi koji dobro pricaju engleski ali losije ga pisu.

Druga stvar, stvarno nisam znao da je ovaj forum napravljen za svadjanje, ja sam mislio da je ovdje da nam svima sluzi za pomoc?

Peace.
Neki ljudi nikada ne polude, kako dosadne živote oni mora da vode.

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #18 on: 15/October/2012 »
Eno u medjuvremenu jos jedan dosao da ispravi,sve sami Englezi.
Fikko necemo se svadjati,ja sam zavrsio sa ovom temom.Aj svi uzdravlje  oT ,otislo je sve naopako. :nono:
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #19 on: 15/October/2012 »
Eno u medjuvremenu jos jedan dosao da ispravi,sve sami Englezi.
Fikko necemo se svadjati,ja sam zavrsio sa ovom temom.Aj svi uzdravlje  oT ,otislo je sve naopako. :nono:

Ne znam za ostale, osobno te nisam ispravljao iz obijesti ni ti "želim ispasti" pametan, već ti želim pomoći da uvidiš svoju pogrešku i promijeniš to, prođeš intervju i pokažeš se na brodu u najboljem svijetlu s najvišom razinom engleskog koji možeš imati. Živio  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #20 on: 15/October/2012 »
Ne znam za ostale, osobno te nisam ispravljao iz obijesti ni ti "želim ispasti" pametan, već ti želim pomoći da uvidiš svoju pogrešku i promijeniš to, prođeš intervju i pokažeš se na brodu u najboljem svijetlu s najvišom razinom engleskog koji možeš imati. Živio  :uzdravlje:
Sto se tebe tice,odmah sam rekao da si u pravu za ispravku,govorim o drugima koji su "upali" sa recima "e ja samo dosao da ispravim".Dalje sam se ja sprdao,mislim da je dovoljno jasno da nisam mislio ozbiljno to sto pisem,pa si upao sa jednom opaskom koja bas i ne prilici,mozda sam ja pogresno shvatio,mozda i nisam.Sve u svemu,da zavrsimo sa ovom pricom,idemo dalje.Sve najbolje u buducem radu :uzdravlje:
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Please aloud me to introduce myself
« Reply #21 on: 15/October/2012 »
Sto se tebe tice,odmah sam rekao da si u pravu za ispravku,govorim o drugima koji su "upali" sa recima "e ja samo dosao da ispravim".Dalje sam se ja sprdao,mislim da je dovoljno jasno da nisam mislio ozbiljno to sto pisem,pa si upao sa jednom opaskom koja bas i ne prilici,mozda sam ja pogresno shvatio,mozda i nisam.Sve u svemu,da zavrsimo sa ovom pricom,idemo dalje.Sve najbolje u buducem radu :uzdravlje:

 :happy: