Author Topic: Treba da se ukrcam na drugi ugovor u Decembru, ali ja bi da to malo odložim?  (Read 3958 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DoraMar

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Treba da se ukrcam na drugi ugovor u decembru, ali ja bi da to malo odlozim ako je moguce ....
Imate neki predlog sta da radim?
Sta da im kazem i to....!?
 :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Izmisli problem/bolest u obitelji.

Stvar sa onima koji odgađaju je u tome da ispadaju iz rotacije, i time svima kompliciraju život.
O čemu god se radilo, onaj tko je u kompaniji zadužen za sastavljanje rotacije za tu poziciju po cijeloj floti, ima zbog toga nepotrebnu glavobolju.
On se pita hoće li taj tip to napraviti opet, i zašto ne bi jednostavno zagubio njegov ID. Ili odgađao odgovor dok čovjeku ne pukne film i odustane.

A opet, bilo je ovdje svjedočenja da su se ljudi vraćali u igru relativno lako.  -()-

Bilo kako bilo, poslije nekoliko mjeseci si za njih "newhire", i sve ide ispočetka.
Ne možeš odraditi drugi ugovor i tražiti promociju jer si već odradio 2. Po njima si ponovo završio prvi ugovor.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DoraMar

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Hvala na savetu.
U decembru ce biti dva/ipo meseca mog odmora,ja bi produzila samo za jedan mesec jer moj verenik dolazi sa ugovora u decembru. Necemo se videti devet meseci jer nas je agencija sjeb.... To je razlog !
Jel ja to treba da saljem u Italiju ili u L.A?
  oT

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Hvala na savetu.
U decembru ce biti dva/ipo meseca mog odmora,ja bi produzila samo za jedan mesec jer moj verenik dolazi sa ugovora u decembru. Necemo se videti devet meseci jer nas je agencija sjeb.... To je razlog !
Jel ja to treba da saljem u Italiju ili u L.A?
  oT


Hm. Za moj department je bila neka talijanka u Švicarskoj.
Moraš saznati tko vrši raspored (Fleet Rotation) za tvoju poziciju, kada već to nisi mogla srediti dok si bila na brodu, preko tvog šefa odjeljenja.
Mislim da agencija nema ništa sa tim.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline DoraMar

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile

Iskreno na brodu su svi bili poprilicno nezainteresovani i za savet,a ne za resenje. Vise puta sam pricala i sa HRmenadzerom,bar menadzerom,crewofficom....
Uglavnom ja cu probati pa sta bude bice!
Hvala  :)

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Hvala na savetu.
U decembru ce biti dva/ipo meseca mog odmora,ja bi produzila samo za jedan mesec jer moj verenik dolazi sa ugovora u decembru. Necemo se videti devet meseci jer nas je agencija sjeb.... To je razlog !
Jel ja to treba da saljem u Italiju ili u L.A?
  oT


A kako niste probali da trazite transfer? moj verenik i ja smo isli preko EP na carnival ,ukrcavamo se najverovatnije u decembru tako su nam rekli, hteli smo carnival jer dosta parova ide zajedno i postoji taj transfer jer je njima isto u intresu da idu parovi a i nama bi to mnogo znacilo da nas ne odvajaju. Ja bih nacisto pukla da ga ne vidim 9 meseci, jer to prakticno retko kad moze da uspe. Ajde da se ne vidimo 2-3 meseca i da cekamo na taj transfer ali toliko bas i ne bi mogli..j**** ti onda i pare i sve!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... ali toliko bas i ne bi mogli..j**** ti onda i pare i sve!

 :giggle:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile