Author Topic: 16.11.2012. Carnival Freedom  (Read 7197 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
16.11.2012. Carnival Freedom
« on: 24/September/2012 »
pozz, idem kao assistant waiter na Carnival Freedom pa ako jos netko ide ili je vec tamo, bilo bi mi drago da napise nesto, posto mi je ovo 1. ugovor..   ""]]


Offline Zon

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #1 on: 16/October/2012 »
  :( Ja idem 17.11... ;D

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #2 on: 31/October/2012 »
ja idem na freedom 15.11. putujem za majami ...vidimo se u hotelu

Offline Zon

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #3 on: 31/October/2012 »
sto ne znaci da cete oboje zavrsit na freedom-u :(
...bar je meni tako receno...jedno pise..a zavrsis u dosta slucajeva na drugom :sljac:

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #4 on: 31/October/2012 »
sto ne znaci da cete oboje zavrsit na freedom-u :(
...bar je meni tako receno...jedno pise..a zavrsis u dosta slucajeva na drugom :sljac:
vec sam odradio jedan ugovo i znam kako ide...ship cemo znati tek kada dodjemo u hotel...sreca, u tom hotelu sam bio i prvi put pa znam gde je sta :D comfort in hotel :)
 
pozz, idem kao assistant waiter na Carnival Freedom pa ako jos netko ide ili je vec tamo, bilo bi mi drago da napise nesto, posto mi je ovo 1. ugovor..   ""]]


kada kreces za majami zon i u kom si hotelu? ja sam u Comfort In-u...

Offline Zon

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #5 on: 31/October/2012 »
javim ti sutra ime hotela...zaboravila  oT oT..letim 17.11..ukrcaj 18...Nadam se da cemo se vidit ..baš! :hehe:

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #6 on: 01/November/2012 »
javim ti sutra ime hotela...zaboravila  oT oT..letim 17.11..ukrcaj 18...Nadam se da cemo se vidit ..baš! :hehe:
ajde javi..ja sam comfort in hotel u majamiju.. evo ti moj facebook pa me dodaj..lakse cemo preko njega pricati.
http://www.facebook.com/markolucho.mihajlovic?ref=tn_tnmn

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #7 on: 02/November/2012 »
odgoda ukrcaja za 3 tjedna, 9.12. freedom bi tebao bit...

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #8 on: 02/November/2012 »
odgoda ukrcaja za 3 tjedna, 9.12. freedom bi tebao bit...
vidimo se tamo :)

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #9 on: 03/November/2012 »
vidimo se tamo :)
odlicno :yeah:...imam pitanje...ovo mi je 1. ugovor, dali imam mogucnost birati hocu li biti 6 ili 8mjeseci??receno mi je da se uglavnom prvi potpisuje na 8...ali ja se ipak nadam da mi daju na 6...??hmmm.... :hmm:

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #10 on: 03/November/2012 »
odlicno :yeah:...imam pitanje...ovo mi je 1. ugovor, dali imam mogucnost birati hocu li biti 6 ili 8mjeseci??receno mi je da se uglavnom prvi potpisuje na 8...ali ja se ipak nadam da mi daju na 6...??hmmm.... :hmm:

ako ides na Carnival kao assistant waiter, ne bih rekao da imaš bilo kakvog izbora   +U+
Once a sailor, always a sailor.

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #11 on: 03/November/2012 »
ako ides na Carnival kao assistant waiter, ne bih rekao da imaš bilo kakvog izbora   +U+
yeah!!ohrabrujuce  oT  onda bi trebalo napisati i par rijeci o suzi(a priori) da se ljudi ne povode za onim sta govori jer je samo meni iznijela dosta netocnih informacija...od troskova odlaska (koji su bili dosta veci od recenog) do duzine trajanja ugovora za koji je pricala da traje 6 mj ( od nove godine "mozda 4" )
uglavnom, nema veze 1. ugovor prezivjet cu...kako-tako, za dalje cemo vidit, nadam se novom iskustvu i boljih rjesenja od carnivala

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #12 on: 03/November/2012 »
yeah!!ohrabrujuce  oT  onda bi trebalo napisati i par rijeci o suzi(a priori) da se ljudi ne povode za onim sta govori jer je samo meni iznijela dosta netocnih informacija...od troskova odlaska (koji su bili dosta veci od recenog) do duzine trajanja ugovora za koji je pricala da traje 6 mj ( od nove godine "mozda 4" )
uglavnom, nema veze 1. ugovor prezivjet cu...kako-tako, za dalje cemo vidit, nadam se novom iskustvu i boljih rjesenja od carnivala
ne brini se druze..meni je prvi ugovor bio 9 meseci. radio sam kao hotel steward...i posle 3 meseca na brodu napisao sam request da imam isti s. off i s. on kao i moja devojka koja je dosla 3 meseca pre mene.. poslao sam request i sacekao sam 2-3 nedelje i otisao sam da pitam sta se desava. i odobrili su nam...meni je prvi ugovor bio 6 meseci, a devojci 9 i po.meni su skratili 3 meseca a njoj produzili mesec i po..tako da slobodno mozes da napises request da ti ugovor bude 6 meseci, s tim da navedes neki dobar razlog..npr. udaje ti se sestra, i voleo bi da ides na vencanje...ali izaberi neki datum posle 6 meseci...

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #13 on: 04/November/2012 »
ako bude tako onda super!!hvala stari i vidimo se za mjesec dana... :pilot: :plovim: :hehe:

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 16.11.2012. Carnival Freedom
« Reply #14 on: 04/November/2012 »
ako bude tako onda super!!hvala stari i vidimo se za mjesec dana... :pilot: :plovim: :hehe:
veruj mi da je tako..:) samo se opusti..vidimo se na brodu :)