Author Topic: Mala pomoc oko online apliciranja iako cekam LOE iz druge kompanije?  (Read 2099 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Dobar dan moreplovci, moze li neko napisati nesto vise o ovom problemu, naime cekam LOE od RCCL pa me zanima da li je pametno da apliciram za drugu kompaniju i prihvatim posao pa kad LOE stigne da pakujem kofere i vratim se u Srbiju. Znam da bih time zatvorio vrata kompanije koju napustam ali je to manje bitno.
Odradio sam ugovor na princessu i marta meseca sam trebao nazad ali se nisam odazvao vec prosao intervju za drugi department i sad cekam. Situacija je takva da vise nemam luksuza da cekam i da pod hitno moram nesto da nadjem do poziva. Za koje kompanije mogu da apliciram a da RCCL ne sazna i da li mogu opet da apliciram za princess posto je proslo vise od 6 meseci a citao sam da se kanditat moze ponovo prijaviti. Molim za savete i pomoc ukoliko je neko vec bio u ovoj situaciju ili ima neko misnjenje o tome.
Why Always Me?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Dobar dan moreplovci, moze li neko napisati nesto vise o ovom problemu, naime cekam LOE od RCCL pa me zanima da li je pametno da apliciram za drugu kompaniju i prihvatim posao pa kad LOE stigne da pakujem kofere i vratim se u Srbiju. Znam da bih time zatvorio vrata kompanije koju napustam ali je to manje bitno.
Odradio sam ugovor na princessu i marta meseca sam trebao nazad ali se nisam odazvao vec prosao intervju za drugi department i sad cekam. Situacija je takva da vise nemam luksuza da cekam i da pod hitno moram nesto da nadjem do poziva. Za koje kompanije mogu da apliciram a da RCCL ne sazna i da li mogu opet da apliciram za princess posto je proslo vise od 6 meseci a citao sam da se kanditat moze ponovo prijaviti. Molim za savete i pomoc ukoliko je neko vec bio u ovoj situaciju ili ima neko misnjenje o tome.

Zeznuta situacija, slicna mojoj  :D Samo sto ja ne guram na silu, jer nemam kud, skoro sve je pod Carnivalom i sve znaju, pa čekam da prođe tih 6 mjeseci. Moje mišljenje je, ako ako ciljas bas na RCCL i nije ti žao zatvoriti vrata Carnivala, probaj natrag na Princess onda. Ili bilo šta unutar Carnivala, samo nemoj ništa što ima veze s RCCL (Celebrity i Azamara).

Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.