Author Topic: Da se predstavim xD  (Read 5011 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Da se predstavim xD
« on: 16/March/2009 »
Cao svima,zovem se Pedja zivim u Beogradu i trenutno drzim fast food sa roditeljima.
Zeleo bih da pohvalim sve Veterane i ostale ussere ali po najvise Sefa za koga imam samo reci hvale.
Elem da ne duzim,svidja mi se sve sto sam procitao ovde o poslu na brodu,samo ne znam za sta bih konkurisao,trenutno pravim pizze,dakle pravi pizza majstor.Razumem se dosta u racunare,radio u par igraonica i u isto vreme bio instruktor klizanja,jer decu prosto OBOZAVAM,sorry za velika slova.Sto se tice Engleskog,dosta dobro stojim sa tim,jer sigurno da su svi culi za igricu World Of Warcraft,dakle sto se tice pisanja nema problema,kao i za pricanje.Jako sam komunikativan,uvek nasmejan,optimista,kad moram da radim nije mi problem i mogu da izdrzim i 2 dana bez spavanja...Vidim da sam se raspisao,a posto je ovo topic za upoznavanje,pa nije u redu.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da se predstavim xD
« Reply #1 on: 16/March/2009 »
Zdravo Pedja,

Mislim da ne bi trebao imati problema sa pozicijom kuhara (pizza majstor), ali ne znam koliko bi ti se svidjela plata.
Inace, ako imas strpljenja, sa te pozicije se moze i daleko dogurati.
Jedan Sandro, na Disney-u je krenuo sa pizza majstor i poslije prvog ugovora je dobio F&B Operations Assistant.
A mozes i gurati po kuharskoj liniji - 2nd cook, 1st cook, ass. chef, chef ...
Inace, brodske pizze su jedva jedljive, cak i razvikani talijanski restorani na brodovima nemaju pojma sta je to prava pizza.
SafeCruise agencija muku muci sa pronalaskom kuhara, tako da kod njih se raspitaj ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Da se predstavim xD
« Reply #2 on: 16/March/2009 »
Zdravo Pedja.....

Hvala puno mi znaci kada neko ovako opsirno odgovori na pitanje.
Inace samo da dodam ako smem,pravljenje pizza sam naucio od brata mladjeg koji vazi za najboljeg pizza majstora u beogradu a i sire,to je pizza sa sve pletenicom okolo tj kikom,ludilo sto bi neki ovde rekli raritet,ali da ne duzim.
Procitao sam ceo forum i to u jednom cugu,dakle sve mi jae tako zanimljivo da sam citao ceo dan bez prestanka i stavljao musterije na cekanje :D
Prosto mi neko treba da mi otvori oci povodom "cuvanja dece" na brodu,dakle stvarno obozavam decu(radio kao instruktori klizanja 3 godine bez slobodnog dana :D),plata me ne interesuje ni ti idem na brod radi zarade,idem jednostavno sto vidim sebe tamo,mislim da sam rodjen za to.Hvala :D

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da se predstavim xD
« Reply #3 on: 17/March/2009 »
Ako jako volis rad sa djecom, mozes traziti i poziciju Youth Counselor.
EP iz Zagreba zaposljava na tu poziciju, jer rade sa Disney Cruise Line-om, a tamo je gomila djece na kruzerima.
Tamo cak mozes raditi overtime kao babysitter, ako ti raspored posla dozvoljava.
Bilo je slucajeva da su decki iz potwash-a radili kao babysitter-i u slobodno vrijeme.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Da se predstavim xD
« Reply #4 on: 17/March/2009 »
Hvala na brzom odgovoru s'obzirom da si u Iraku :D
Super,ja sam mislio da zaposljavaju samo zene za tu funkciju,ali vidim da nisam bio u pravu.Moram da se raspitam malo i po ovim Beogradskim agencijama sto se tice youth conselour jer bih stvarno to veleo raditi,ako treba i po 15 sati :D op op.Video sam u postovima da je neka devojka vec to radila,ba bih molio istu da mi malo opise posao,da li imam makar malo slobornog vremena na brodu tako i van njega...Eto ako ti nije tesko slobodno se malo raspisi jer koliko sam video do sada nije bilo nekih opsirnijih informacija po tom pitanju.Hvala :D

Offline fortuna

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Da se predstavim xD
« Reply #5 on: 18/March/2009 »

Super,ja sam mislio da zaposljavaju samo zene za tu funkciju,ali vidim da nisam bio u pravu.Moram da se raspitam malo i po ovim Beogradskim agencijama sto se tice youth conselour jer bih stvarno to veleo raditi
Imas sada 05.04. u Beogradu interview za YOUTH COUNSELORS preko Eployment powera. Nazovi ih pa vidi s njima sta, kako, zasto.... :run:
...evoluirati ili umrijeti...

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Da se predstavim xD
« Reply #6 on: 18/March/2009 »
Imas sada 05.04. u Beogradu interview za YOUTH COUNSELORS preko Eployment powera. Nazovi ih pa vidi s njima sta, kako, zasto.... :run:

Hvala,ali prvo bih poradio jos na Engleskom i na sebi :D ,dakle sve je ovo kod mene jos u fazi razmisljanja,necu da zurim,hocu da izaberem-vidim sta je najbolje za mene.
U svakom slucaju hvala pozz  :run:

Offline Djops

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Da se predstavim xD
« Reply #7 on: 19/March/2009 »
Samo da dodam,ja nemam blage veze sta da budem,tj sta bih radio omg omg.Moram za nesto da se odlucim da bih radio na tome da ostavim sto bolji utisak.Sto vise citam forum to sam vise zbunjen,negde citam da nije lose raditi kao Assistant Cabin Steward,dok negde citam da se to ne moze dobiti u prvom ugovoru dakle ne znam vise sta je tacno,negde sam isto procitao da je dobar posao kao kamerman,stvarno ne znam vise ehehehe :D :D