Author Topic: Šta ako verenik i ja dobijemo isti brod, i dok smo u Majamiju promene brodove?  (Read 3849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Sta se desava ako verenik i ja dobijemo isti brod i dok smo u Majamiju jednostavno promene brodove?
Sta uraditi tad jer ne zelimo ici odvojeno?
Kome se zaliti??

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nemaš se kome žaliti kada ćeš potpisati ugovor u kojem piše da radiš za kompaniju a ne za određeni brod.
Nije lako raditi raspored ljudi za 20 i više brodova, i ono što je dobro za kompaniju uvijek je važnije od želja zaposlenika.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Maki, opusti se....

Dobices slom zivaca pre odlaska na brod. Cuvaj ih  za vreme dok budes na brodu, zivci ce ti biti neophodni!

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Nemaš se kome žaliti kada ćeš potpisati ugovor u kojem piše da radiš za kompaniju a ne za određeni brod.
Nije lako raditi raspored ljudi za 20 i više brodova, i ono što je dobro za kompaniju uvijek je važnije od želja zaposlenika.

Dobro, ali kakve su sanse vezane za transfer na carnivalu,dobili smo posao kao asst. waiteri i kontam da nas ima jako puno i da kompaniji nije bitno dal ce ici pera i paja ili ja i verenik, zar nije tako? Po meni, sto bi razdvajali parove ako mogu poslati nekog drugog single za tu istu poziciju ako u majamiju bude bilo potrebno tj ako se neko razboli tad pa im treba jedan radnik..Da li se zna koliko u proseku se ceka na transfer? Ja sam cula da gledaju da izlaze u susret parovima.

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Maki, opusti se....

Dobices slom zivaca pre odlaska na brod. Cuvaj ih  za vreme dok budes na brodu, zivci ce ti biti neophodni!

da znas da hocu  :( Sta da radi,jako mi je bitno otici sa verenikom,a vidim da je previse komplikovano..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Po meni, sto bi razdvajali parove ...

U prvom postu iznad ovoga je službeni odgovor Carnivala:
Carnival will try its best to place couples together for future contracts, however, there are many factors involved and this is not guaranteed.

Po meni, po tebi, po Peri i po Jovici može biti drugačije, ali Carnival te plaća i on kroji pravila.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
U prvom postu iznad ovoga je službeni odgovor Carnivala:
Carnival will try its best to place couples together for future contracts, however, there are many factors involved and this is not guaranteed.

Po meni, po tebi, po Peri i po Jovici može biti drugačije, ali Carnival te plaća i on kroji pravila.

Znam, ali na zalost to znaci da moram da biram izedju carnivala i svog verenika...malo je glupavo. A ima bas veliku zelju raditi na brodu..zato se i ovako i kidam..Mada opet sa druge strane, dosta parova je otislo preko carnivala zajedno,ja znam dva i to nije bilo nikakvih problema.. Sefe ,moze samo jos jedno pitanje? Agent mi je rekao, da ce se u toku sl ned znati tacan datum odlaska , jel to znaci da cemo ako upadnemo u ovaj krug za odlazak u decembru ja i verenik odma znati dal smo na istom brodu, tj dal kada mi agent bude poslao kada se ide, on u ustvari salje ugovor od carnivala? I tu cu imati datum odlaska i brod na koji idem i tada cemo znati i on i ja dal smo na istom brodu?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ništa agent ne zna dok mu ne jave iz kompanije. A iz kompanije će javiti kada se ukaže potreba. Sve ostalo je nagađanje.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Dobro, ali kakve su sanse vezane za transfer na carnivalu,dobili smo posao kao asst. waiteri i kontam da nas ima jako puno i da kompaniji nije bitno dal ce ici pera i paja ili ja i verenik, zar nije tako?

Cisto informacije radi. Iako kompanija kaze da se potruditi parove staviti na isti brod to ne garantira. Mislim da sam upoznao barem 15 parova koji su prvi ugovor odradili odvojeno, a nikoga tko je vec prvi ugovor bio zajedno na brodu. No to je moje iskustvo, agent bi mogao znati nesto vise o stvarnim mogucnostima odlaska zajedno na isti brod i na istu poziciju.
ča je  život vengo fantažija

Offline Radasin

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Cisto informacije radi. Iako kompanija kaze da se potruditi parove staviti na isti brod to ne garantira. Mislim da sam upoznao barem 15 parova koji su prvi ugovor odradili odvojeno, a nikoga tko je vec prvi ugovor bio zajedno na brodu. No to je moje iskustvo, agent bi mogao znati nesto vise o stvarnim mogucnostima odlaska zajedno na isti brod i na istu poziciju.
Ja bih 17. decembra trebao da se ukrcam na Carnival Fascination na svoj prvi ugovor. Insistirao sam da idem na taj brod da bih bio zajedno sa jednom devojkom i izasli su mi u susret iako je na employment letter pisalo da idem na drugi brod... Mnogo je ljudi koji skoro svakodnevno dolaze i odlaze sa broda, posebno na najnizim pozicijama i dovoljno je samo malo dobre volje nekoga ko odlucuje da bi se rasporedi uskladili.