Author Topic: Light/Sound tehnicar na Princess  (Read 5196 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Light/Sound tehnicar na Princess
« on: 26/September/2012 »
Poz! Ima li neko ko je iskusio ovo, vise nego interesantno, zanimanje i da kaze nesto vise o istom, dakle radno vreme, obaveze, plata. Svi postovi su stariji, pa ako se nesto izmenilo nije lose znati

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #1 on: 26/September/2012 »
E brate.....sa nama u Skopju je bio momak koji nije znao da ima sound tech(a inace momak cijeli zivot radi sa zvukom...cak sta vise i akademiju je zavrsio neku u BGD). pa je konkurisao za Stage Staff i evo kako cujem nije prosao final sa Amy preko skype....pa znam da mu je Zoran objasnjavao da moras imati najmanje 4 godine iskustva rada u soundu(oprema,montaza,kablaza,itd.) cak ti priznaju ako si negdje kao DJ radio.....znam da je on spominjao ove programe za montazu zvuka...raznorazne boxove njihove itd.



By the way ja kuci imam materijale za spremanje te pozicije...koje sam dobio od Kouzona mogu ti skenirati pa poslati ako zelis.!!!


Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #2 on: 26/September/2012 »
Cekaj pa zar Amy radi intervju za  Princess?

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #3 on: 26/September/2012 »
Sad sam bas citao neke postove od Crimsona, izbacio je gomilu nekih pitanja (i odgovora), vec sam zaronio malo u te vode,jos ranije,ali neverovatno mi je da je intervju za tu poziciju toliko tezak kao sto kazes..ipak A/V mi mnogo ozbiljnije izgleda nego zezanje sa Gel-ovima i Gobosima

Offline Kakun

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #4 on: 03/October/2012 »
Jel neko na kraju radio ovo? Mene najvishe zanima Light ...jel zna neko kakva su pitanja itd?

Offline nemqe

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #5 on: 03/October/2012 »
I ja sam jako zaintesesovan, radim u jednoj firmi skoro pet godina radio sam mnogo koncerata i festivala,kod nas moras da znas sve od montaze konstrukcije do montaze svetla,a na kraju da radis na bini sa mikrofonima,najvise bih voleo da radim sa rasvetom ona me najvise interesuje,ako neko ima informacije kakva su pitaja i sta ih najvise interesuje na razgovorima

Offline Kuguar

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #6 on: 13/February/2013 »
Da osvežimo malo temu :)
I dalje se traži neko, ko zna nekoga  :embarrased:, ili zna kakvi su konkretno ovo poslovi. Da li su možda na Princessu razdvojeni Light i Sound, ili za poziciju tehničara mora da se dobro poznaju obe materije, i da se ima iskustvo?

Offline lukas86

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
  • you will be assimilated
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #7 on: 13/February/2013 »
E brate.....sa nama u Skopju je bio momak koji nije znao da ima sound tech(a inace momak cijeli zivot radi sa zvukom...cak sta vise i akademiju je zavrsio neku u BGD). pa je konkurisao za Stage Staff i evo kako cujem nije prosao final sa Amy preko skype....pa znam da mu je Zoran objasnjavao da moras imati najmanje 4 godine iskustva rada u soundu(oprema,montaza,kablaza,itd.) cak ti priznaju ako si negdje kao DJ radio.....znam da je on spominjao ove programe za montazu zvuka...raznorazne boxove njihove itd.



By the way ja kuci imam materijale za spremanje te pozicije...koje sam dobio od Kouzona mogu ti skenirati pa poslati ako zelis.!!!


Ajd drug molim te meni posalji da vidim o cem se radi...interesuje me to!

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
/
« Reply #8 on: 13/February/2013 »
Ajd lukas onda prosledi :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #9 on: 13/February/2013 »
i meni  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Cale_ST

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #10 on: 17/June/2013 »
tema je malo stara

mene isto zanima pa ako nije problem može i meni na pm

Offline Dzon Fante

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: montenegro
  • Company: Viking Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Lighting Tehnician
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #11 on: 25/May/2017 »
Da li neko moze ovdje ili u invox podijeliti pitanja za audio-video ili stage staff?

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile

Offline Kakun

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Light/Sound tehnicar na Princess
« Reply #13 on: 28/June/2017 »
 Ovoga uvek fali! Aplicirajte slobodno :) upravo su promovisali jednog momka na audio poziciju sa mog broda.