Author Topic: Šta mogu da o?ekujem, koliko traje preliminarni, kakva pitanja postavljaju... ?  (Read 2262 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mornarka u najavi

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Pozdrav svima !

Da li neko ide na preliminarni intervju 05.oktobra preko Kouzon agencije ?

Šta mogu da očekujem,koliko traje preliminarni,kakva pitanja postavljaju... ? Nova sam u ovome pa me sve interesuje  ???

I šta mislite o Kouzon agenciji,uopšte ?

Hvala unapred...

Offline Inkognito

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 147
    • View Profile
Ja sam bio u julu.Intervju traje desetak minuta,e sad pitanja zavise od pozicije za koju se prijavljujes.!? Sve u svemu opustena atmosfera,nema sta da brines ako poznajes materiju za sta vec apliciras i naravno engleski jezik jer se sve odigrava na istom.
Karma is a bitch,don't be an ass !

Offline markus

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
E pozdrav..idem ja sad u petak na preliminarni...u principu ,kapiram da je to samo upoznavanje sa materijiom,kako stvari funkcionisu,itd..tako da se ne opterecujem mnogo..samo mi nije bas najjasniji taj trening sto se odrzava 6. i 7....jel to obavezno ili sta?!

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Preliminarni intervju je sa samom agencijom i sluzi za proveru nivoa znanja engleskog jezika. Pitanja su uopstena i tek po neko moze biti vezano za radnu poziciju koju zelis. Sva ostala su pitanja vezana za tvoja radna i zivotna iskustva. Ukoliko ne ispunjavas potrebne uslove za poziciju za koju apliciras onda ti oni na osnovu svega vidjenog preporucuju neku drugu za koju smatraju da imas sanse. Sve u svemu, nista ozbiljno i nista strasno.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Heh, bio umalo se razboli od tako stresnog vikenda.

Proputovao sam 1000km za ceo vikend uzas, al ako nishta drugo Assistant Waiter for Celebrity Cruises.

Sta si ti dobila gospodjice Mornarka u najavi?  :)