Forum
01/Studeni/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: intervju za NCL - recepcija?  (Read 933 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
ivaa_fiume
Registered
*

Country: Croatia
Company: Carnival
Hire Agency: EP
Occupation: Assistant Waiter
Ship: Imagination

View Profile
« on: 03/Listopad/2012 »

ima li netko nesto pametno za rec i pomoc smile))??
Forum
« on: 03/Listopad/2012 »

mali remorker
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Serbia
Company: Princess Cruises
Hire Agency: Safe Cruise
Occupation: JAP
Ship: n/a

Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!

View Profile
« Reply #1 on: 04/Listopad/2012 »

Ja cekam intervju za recepcionera ali za Princess. Kapiram da nema neke bitne razlike, osim u imenu kompanije, tako da budi spremna da odgovaras na pitanja o hotelima u kojima si radila, o problemima sa kojima si se susretala tokom rada tamo, o smestajnim kapacitetima hotela, ostalim uslugama (restorani, konferencijske sale, bistroi...) , onda na kojem programu si radila kao recepcioner... Mene su recimo pitali da opisem jedan svoj radni dan tj radne obaveze.
Pored svega toga imaces opsta pitanja koja su obicna smejurija biggrin Naravno, sve to se odvija na engleskom jeziku biggrin
Ne znam koji su uslovi za NCL ali za Princess traze min 2 god radnog iskustva u hotelima sa 4 ili 5 zvezdica.
Za par dana cu otici na trening pa cu dopuniti tvoj post sa novim informacijama a do tad pitaj sta te zanima, mada imas sve na forumu vec detaljno objasnjeno od nekih koji su vec otisli put velike plave bare biggrin

Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.
Forum
« Reply #1 on: 04/Listopad/2012 »

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima