Forum
30/Srpanj/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Tetovaža i posao na brodu  (Read 18933 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
zarkov
Guest
« on: 20/Siječanj/2008 »

Pozdrav za sve!
Procitala sam 20-tak strana ovog foruma. Stvarno ima pravih informacija
Nego da ne opterecujem imam pitanje.
Imam prilicno veliki tatoo, skoro cela podlaktica. Da li to smeta prilikom apliciranja za bilo koji posao na brodu?

zavisi od posla koji bi da radis...nije dozvoljena vidljiva tetovaza na clanu posade broda po pravilniku Carnivala, uvek je moguce da je sakrijes, bilo uniformom, bilo na neki drugi nacin...a verujem ni ostalih...

licno ne shvatam ljude koji stavljaju pecate na sopstveno telo u vidu tetovaze...
Forum
« on: 20/Siječanj/2008 »

CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #1 on: 21/Siječanj/2008 »

Imam prilicno veliki tatoo, skoro cela podlaktica. Da li to smeta prilikom apliciranja za bilo koji posao na brodu?

Smeta. Doduse, kompanije toleriraju manje tetovaze koje se mogu sakriti raznim "rukavima", pritom mislim na one navlake koje se nose na rukama. Zvuci suludo, ali to im je politika. Kod mene ima tip koji konstantno nosi pokrivenu cijelu podlakticu, jer ima upravo isto sto i ti.
Mozda mozes proci interview i ne reci nista, a onda se pojavi na poslu i nosi pokrivenu tetovazu. To je jedno od rjesenja.
Naime, dovodis se u opasnost da te orpisu i prije razgovora ako ima kazes da imas tetovazu.
Ja sam vidio mnogo indijaca koji se imali male tetovaze krizeva na rukama, pa su izgulili koze na tim mjestima, nozevima, jer nisu imali love za profinjenije metode. Radili su sa uzasnim oziljcima na rukama.
Mislim da je najbolje da nista ne spominjes, i dovedes ih pred svrsen cin.  popcorn

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
Forum
« Reply #1 on: 21/Siječanj/2008 »

CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #2 on: 21/Kolovoz/2012 »

Procitala sam 20-tak strana ovog foruma. Stvarno ima pravih informacija

A long, long time ago... I can still remember  deda

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
Forum

Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima