Author Topic: Tetovaža i posao na brodu  (Read 31264 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zarkov

  • Guest
Tetovaža i posao na brodu
« on: 20/January/2008 »
Pozdrav za sve!
Procitala sam 20-tak strana ovog foruma. Stvarno ima pravih informacija
Nego da ne opterecujem imam pitanje.
Imam prilicno veliki tatoo, skoro cela podlaktica. Da li to smeta prilikom apliciranja za bilo koji posao na brodu?


zavisi od posla koji bi da radis...nije dozvoljena vidljiva tetovaza na clanu posade broda po pravilniku Carnivala, uvek je moguce da je sakrijes, bilo uniformom, bilo na neki drugi nacin...a verujem ni ostalih...

licno ne shvatam ljude koji stavljaju pecate na sopstveno telo u vidu tetovaze...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Tetovaža i posao na brodu
« Reply #1 on: 21/January/2008 »

Imam prilicno veliki tatoo, skoro cela podlaktica. Da li to smeta prilikom apliciranja za bilo koji posao na brodu?


Smeta. Doduse, kompanije toleriraju manje tetovaze koje se mogu sakriti raznim "rukavima", pritom mislim na one navlake koje se nose na rukama. Zvuci suludo, ali to im je politika. Kod mene ima tip koji konstantno nosi pokrivenu cijelu podlakticu, jer ima upravo isto sto i ti.
Mozda mozes proci interview i ne reci nista, a onda se pojavi na poslu i nosi pokrivenu tetovazu. To je jedno od rjesenja.
Naime, dovodis se u opasnost da te orpisu i prije razgovora ako ima kazes da imas tetovazu.
Ja sam vidio mnogo indijaca koji se imali male tetovaze krizeva na rukama, pa su izgulili koze na tim mjestima, nozevima, jer nisu imali love za profinjenije metode. Radili su sa uzasnim oziljcima na rukama.
Mislim da je najbolje da nista ne spominjes, i dovedes ih pred svrsen cin.  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
2008
« Reply #2 on: 21/August/2012 »
Procitala sam 20-tak strana ovog foruma. Stvarno ima pravih informacija

A long, long time ago... I can still remember  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)