Author Topic: Koja agencija nudi za fotografe najbolje uslove?!  (Read 1215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline phoenix_sdl

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Caos, Damir ovde, tek se registrovao, ali vec neko vreme razgledam forum i vidim da su uglavom sve teme stare, a u medjuvremenu je sigurno doslo do izmena pravila i nacina rada, pa zato ova pitanja :)

Trenutno imam ponudu za Images ( ponudu u smislu da odem na intervju ), ali ono sto sam ovde procitao, bolje mi je da idem na Princess preko Safe Cruise-a?!
Ono glavno sto mi se ne svidja kod images-a je to sto moram goste da fotkam DOK veceraju, sto mi je totalni apsud, ajde jedan dan i da skapiram, kao i na svadbama sto se fotkaju, ali 4-5-6-7 koliko vec traje jedan cruise, svako vece da fotkam goste kako jedu je i bezveze i ne znam ko bi kupio takve fotke :/

a i koliko sam video na Princess-u su vece fikse plate ?!

Uglavnom, vidim da ima puno da se radi i ok, ne idem tamo sa ciljem da se zezam, vec da radim, pa ako bude vremena za zezanje super  :yahoo:
ali opet i gledam gde se radi u opustenijoj atmosferi, mada to i zavisi od menadzera, zar ne ?! :/

To jest, glavno moje pitanje je, koja agencija nudi za fotografe najbolje uslove?!