Author Topic: po?etna plata od $450 mi je izgledala jako malo posle $1.800 na cruiseru.  (Read 7171 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Antic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 80
  • Što mi veliš nek mi bude, što mi želiš nek ti bude
    • View Profile
Ja sam npr. odbio pre izvesnog vremena ponudu da odem u Ferrari World u Dubaiju i da tamo radim kao AV Technitian, početna plata od 450$ mi je izgledala jako malo posle 1800 na cruiseru.
Nažalost čuo sam se sa nekim momcima koji nisu odbili, posle 6 meseci svi su imali plate od 1400 do 2200 dolara...
Ta početna plata tamo se jako brzo preskače, postoji milion opcija za napredovanje.
Evo baš sada pokušavam da odem u emirate kao BMS, to je posao koji je jako sličan poslu AV Tech na brodu.
Ne znam čime ste ovo zaslužili ali znam da ste zaslužili!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne treba gledati kroz novac.

Pješčane oluje u Dubaiu znaju trajati po 5 dana. Mentalitet tih ljudi ... do jučer su jahali kamile ..  oT

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wladimir

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Na koju foru ides u Emirate.Hocu i ja  ;)  Nasao sam pocetkom godine oglas na dizajn-zoni za rad u Dubai-u na nekoj Tv stanici,ali sam zakasnio za prijavu  :(

Offline Antic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 80
  • Što mi veliš nek mi bude, što mi želiš nek ti bude
    • View Profile
Dobio sam od drugara koji su otišli kontakt od momka koji ih je poslao, tačnije koji im je sve sredio.
Momak je radio na brodu, upoznao ljude, ušemio se i sada ima priču na par strana  ;D
Bar sam ja tako razumeo. Nije ni bitno, bitno je da ima raznih šemica i da može da se ode  :yeah:
Ne znam čime ste ovo zaslužili ali znam da ste zaslužili!