Author Topic: Marlins Candidate test score: 86%  (Read 3083 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline croalfa

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Marlins Candidate test score: 86%
« on: 18/August/2012 »
Dragi forumaši,evo da se i ja predstavim konačno.

Zovem se Hrvoje i nakon iscrpljujućeg čitanja na ovom forumu doznao sam veoma korisne i vrijedne info o radu i snalaženju na cruserrima,
pa sam i ja stoga odlučio otići raditi.
Naime znamo svi kakva je stanje u Europi, ne samo u njoj nego i u mojoj bolesnoj Hrvatskoj.
Da skratim priču, bio jučer na polaganju Marlins testa u Lovranu i mogu vam reći da test nije težak samo me mala brzopletost i pucanje non-stop wlan konekcije oduzelo 5 min vremena pa je bilo samo klik next :haha: ok al glavno da sam prošao to i sada se čeka interview sa agentom cruise agencije, možda jesen možda slijedeća god,tko zna isplati se čekati.
Svaka čast Šefu foruma što imamo ovakav forum. Pa evo tko isto se odluči otići na brod prvi korak je kontakt sa agencijom pa onda taj Marlins test i to je to..
Prva prepreka odrađena a onda just wait and wait pa onda u jednom trenutku dobiš mail od agenta i kaže interview je tad  i tad nacrtaj se  pa onda by by sweet home oT..

Uglavnom pitanja su išla ovim redom:
prvo slušaš par pitanja razgovor gosta i onda imaš ponuđeni odg
pa slažeš rečenicu sa razbacanim slovima po ekranu
pa onda opet malo igranja slagalice šta radi medic, cashier, npr..pa za svako zanimanje su dva odgovora pa ih treba složiti u stupac
pa opet malo igranja brojki i slova (paziti na gramatiku ima podosta sličnosti u konverzaciji govornog područja)
e pa onda slikice npr imate sliku svečani stol a na njemu su elementi pa te elemente treba označiti strelicama (strelice točno staviti na objekt)
pa opet malo igranja gramatike, nadopuniti rečenicu ili je složiti u cijelosti..
i to je to uglavnom.

Brzopletost me koštala rezultata ali ok to nije mjerilo da znaš baš eng, nego razgovorom pokazuješ vještine, jesam se raspisao ajme meni ajd dosta..haaaa
Marlins Test Score Photo
Bolje šuti i radi, nego sjediti i ne raditi