Author Topic: Podmititi agenta da ne prijavi u lu?ku kapetaniju  (Read 6735 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Podmititi agenta da ne prijavi u lu?ku kapetaniju
« Reply #15 on: 13/October/2012 »
Evo upravo na vijestima gledan kako ce se nezaposleni morat prijavljivat na biro svakih 7 dana, te da  ce morat slat kopije molbi na biro, koje su slali poslodavcima.  :waiting: . Znaci i onima koji se nisu odlucili prijavit u LK za drugi ugovor je sje*ex  :(


nešto tu ne štima, "nezaposleni" koji su prijavljeni na burzu rada možda... ali sumnjam da mene netko može natjerati da se prijavim!  :neceici:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Joso1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 130
    • View Profile
Re: Podmititi agenta da ne prijavi u lu?ku kapetaniju
« Reply #16 on: 13/October/2012 »
nešto tu ne štima, "nezaposleni" koji su prijavljeni na burzu rada možda... ali sumnjam da mene netko može natjerati da se prijavim!  :neceici:
Nemože tebe nitko natjerati da se prijaviš, no onda te brišu iz sustava, tj suspendiraju na određeno vrijeme. Mislim nebitno, jer svejedno ne poduzimaju ništa da ti pomognu naći posao tako da no frks, a i ne dobiva se nikakva naknada. Govorim sve to iz osobnog iskustva. Naime trebao sam 2.2. ove godine doći na sastanak na biro koji se radi svakih 6 mjeseci (savjetovanje) ali nisam jer su bili svi oni silni snijegovi a i nisam imao novac za kartu vlaka i kad dva dana poslije dobivam obavijest da sam suspeniran na 6 mjeseci. Znači ja svaki put kad se idem prijavljivati na biro moram dati za kartu vlaka 20 kuna (povratnu) dok je autobus mislim 40 kuna. Naravno to mi biro NE nadoknađuje
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Podmititi agenta da ne prijavi u lu?ku kapetaniju
« Reply #17 on: 13/October/2012 »
okay,sad mi je jasnije... I lakse :)