Author Topic: (Carnival) Samostalna kupovina aviokarata sa popustom za moreplovce  (Read 22186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Samo za Carnival!?  Disney!?
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Moraš saznati čije usluge Disney koristi za rezervisanje i plaćanje aviokarata, odnosno sa kojim travel agencijama sarađuje. Podelio sam informaciju za Carnival, jer jedino za njih znam.

Offline ninka88

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
pitanje za Princa

Prije svega da se zahvalim na informacija. Ja kao i mnogi prelistavam i citam forum. E sad je doslo do onih konacnih platiti ili ne platiti 850 evrica. Stranica koju si stavio https://e-travelmanagement1.amadeus.com/, me funkcionise kako treba( barem za mene) Error: Your profile and/or community is not correctly configured; please contact your site administrator. (2130151)---sta god pokusala uciniti.
Da li je jos uvijek aktuelna ova stranica za karte sa popustima za moreplovce( carnival) i imali jos neka. Ja trenutno nemam crew id..Vec onako gledam unaprijed da vidim sta mi je ciniti.

Hvala

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Prošlo je 2-3 godine otkad sam koristio taj sajt. Očigledno se nešto promenilo u međuvremenu.

Ono što mogu da primetim je da se home page same travel agencije jako promenio i da se već odmah tu nudi pretraga letova po cenama za pomorce (kao i uporedno po zvaničnim cenama):
http://www.europeusatravel.com/

Osim pretrage, vidim da su omogućili i različite varijante online plaćanja, tako da je sve znatno jednostavnije i verovatno su zbog toga ukinuli direktnu registraciju na Amadeus.

Inače, ovo je jedna od 3 travel agencije za pomorce zvanično preporučene od strane Carnival-a, čak i sam Carnival koristi njihove usluge kod kupovine karata za svoje radnike, tako da je sve legitimno. Druge dve su Sunčana Vura i Griffin Travel, već sam negde postavljao linkove. ;D

Offline moreplovac001

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Jel ima neko da zna cijenu ili da može izračunati na nekom od sajtova cijenu karte u jednom smijeru, ja gdje god sam tražio izađe oko 1500$, Sarajevo(BiH)-Cancun(Mexico)

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Najjeftinije ti je preko Condor Airlines...

Cancun-Zagreb bilo oko $600...

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
http://www.skyscanner.net/transport/flights/zag/cun/150616/airfares-from-zagreb-to-cancun-in-june-2015.html?rtn=0&includePlusOneStops=true&browsePrice=3000&age=11
Voila.
Inace meni osobno najbolja trazilica za karte, koristio sam ju zadnjih 20ak puta kad sam letio, i nikad se nisam razocarao  ;)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
idebrod, svaka čast za link, baš sam htio čuti od nekoga iz prve ruke koja je dobra stranica za letove ima ih brdo... :uzdravlje:

"It always seems impossible until it's done"

Offline bartaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Meni je najpovoljniju opciju za avio kartu ponudio:

http://www.aviokarte.hr/

I to na iznenađenje, ZAG jeftiniji od BEG ili BUD!!!

Ili pošalji upit na: aviokarte@aviokarte.hr

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
idebrod, svaka čast za link, baš sam htio čuti od nekoga iz prve ruke koja je dobra stranica za letove ima ih brdo... :uzdravlje:

Drago mi je da sam postao helpful na forumu kad je on meni toliko pomogao  :uzdravlje:

P.s. Pivu u kings caffeu uvijek mozes platiti dok se ne ukrcamo  :rofl: :uzdravlje:
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline farina_te

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Jel mozda neko zna neki web sajt da nudi jeftinije karte za pomorce, konkretno do Majamija?  =""

Offline VukMarkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
www.hipnos.rs

Potrebno je samo da imas LOE.

Idi na pomorske tarife i naci ces sta ti treba.

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
hipnos.rs  450e titograd - miami