Author Topic: Udvoje na brod (17. put)  (Read 3782 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jokerextra

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Udvoje na brod (17. put)
« on: 20/March/2009 »
postovana gospodo,nadam se da ste zdravo i dobro,kao ja,heeh,imam samo jedno pitanje; postoji li ijedna agencija koja bi mogla poslati mene i moju zarucnicu zajedno na brod,ako da napisite,javio sam se jednoj agenciji ali mi ne garantuju,jer ne bismo htjeli ici odvojeno,hvala vam i pozzzzzz

Offline Dario Zg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Udvoje na brod (17. put)
« Reply #1 on: 20/March/2009 »
postovana gospodo,nadam se da ste zdravo i dobro,kao ja,heeh,imam samo jedno pitanje; postoji li ijedna agencija koja bi mogla poslati mene i moju zarucnicu zajedno na brod,ako da napisite,javio sam se jednoj agenciji ali mi ne garantuju,jer ne bismo htjeli ici odvojeno,hvala vam i pozzzzzz

nemože ti to nitko garantirat u 1. ugovoru :embarrased:
Očekivati od svijeta pošten odnos prema tebi jer si pošten, jest kao očekivati kako te bik neće napasti jer si vegetarijanac

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Udvoje na brod (17. put)
« Reply #2 on: 20/March/2009 »
postovana gospodo,nadam se da ste zdravo i dobro,kao ja,heeh,imam samo jedno pitanje; postoji li ijedna agencija koja bi mogla poslati mene i moju zarucnicu zajedno na brod,ako da napisite,javio sam se jednoj agenciji ali mi ne garantuju,jer ne bismo htjeli ici odvojeno,hvala vam i pozzzzzz

tesko je to iskombinovati,pogotovo za prvi ugovor,jos uz to i prvi put na brod...ne znam,ja ne bih previse nade gajio.Mozete otici,pa raditi transfer jedno kod drugog.Razlog je taj jer se kompanijama ne isplati organizovati sve da vas dvoje dodjete zajedno,jer tamo scheduling manager ima brdo posade i posla,i vama sad za prvi put da sredjuje,a vi,mozda ostanete 7 dana,i sav njihov trud uzalud.To ti je glavni razlog,hoce sebe da ograde
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline LadyV

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Udvoje na brod (17. put)
« Reply #3 on: 14/November/2011 »
Pozdrav svima, ovo sam vec napisala u jednoj temi, ali mi niko ne odgovara, pa ajde da probam i ovde.

Da li neko zna kolike su sanse da decko i ja odemo zajedno na isti brod, prvi ugovor, ako planiramo da idemo preko agencije u Bugarskoj, oboje isti posao u kazinu, pozicija dealer-a? Jako malo informacija mogu da nadjem o toj agenciji. Znam da je na prosloj obuci bilo 15-ak njih, pa se nadam da je manje parova nego samaca i da ce bar dve osobe slati na isti brod, pa zasto se onda ne bi potrudili da to bude par? Od cega zavisi na koji ce vas brod poslati (mislim u ovom slucaju, kada idete preko ove agencije)? On je radio u kazinu, a ja ne, ali on nije radio ono sto se trazi (Black Jack i American Roulette)...

Neki su pisali da moze da se zatrazi transfer. Kako to ide? Znaci, u nasem slucaju bi bio transfer na drugi brod, ista pozicija. Posle koliko vremena moze da se zatrazi i za koliko bi mogao da se dobije?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)