Author Topic: Problemati?an foto-menager - help :(  (Read 10662 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Problemati?an foto-menager - help :(
« Reply #30 on: 07/November/2012 »
Marko jel sve ok ? Da li su se stvari poboljsale ?
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline bracko87

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Problemati?an foto-menager - help :(
« Reply #31 on: 13/November/2012 »
Nema nam Markana, nadam se da je sve ispalo ok

E imao još neko sličnih iskustava sa menadžerima i koliko je to zaista često na brodovima (posebno za fotografe) ?

Offline raksi zd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Problemati?an foto-menager - help :(
« Reply #32 on: 12/September/2013 »
Pozdrav ekipa, znam da se kasno ukljucujem u raspravu ali mozda moje iskustvo pomogne nekome.
ja sam odradio 1,99 ugovor za karnival (nisam cijela 2 jer sam dao otkaz 2 tjedna prije zakazanog sign off-a)  ::bin-laden::
uglavnom, svi koji su na CCL radili kao fotografi su vjerojatno culi za indijca Ravija, e pa ta budaletina je i meni bio menadjer na Imaginationu. s njime samo problemi i slicna iskustva kao i kod Marka.
bio sam u top 3 fotografa na brodu, radio sam je**** roll count, prodaja slika mi je bila u top 3 sto god da sam slikao, trebao sam ici na wedding ali ravi je to valjda stopirao ili koji k****
da skratim pricu, popi***ja sam skroz na skroz jer sam 5 ipo mjeseci pokusava k****nu objasniti da je glup i da nema pojma o svom poslu i da mu 80% tima ne radi nista i da zato ne radimo pare, i da nas miami office je*e svaki kruz zbog toga, i bla bla bla...
10 ili 15 dana prije mog zakazanog sign offa sam dignuo svu lovu s bankomata, sjeo u njegovu fotelju i nazvao ga i reko mu da dajem otkaz. tad mi se pridruzio jos jedan decko iz srbije i takodjer dao otkaz. suma sumarum, taj crni indijski k****n je dobio otkaz!!! :) :yahoo: :uzdravlje:  iskreno, sretan sam zbog svih buducih fotografa koje NECE moci unistavati.
 :yeah:
ako dajete otkaz, obavezno podignite svu lovu, i ako vas budu muljali za aviokartu samo im recite da vi znate svoja prava bla bla i oni ce vam platiti kartu za nazad.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Problemati?an foto-menager - help :(
« Reply #33 on: 13/September/2013 »
ako i odlučite na odlazak prije kraja ugovora a maltretirani ste na bilo koji način, grunite vi svejedno kvalitetno napisanu prijavu i navedite ŠTA VIŠE DETALJA , u tako velikim kompanijama postoji uvijek netko tko će to pročitati i mrvicu istražiti ako vam je appraisal ok, ali ako ste kasnili ili slične incidente imali hmmm neznam bas sta vam savjetovati.

@raksi zd: pa šta ga niste anonimno prijavili višim silama, da je netko krenuo čačkati mečku di,šta i kako sigurno bi sve izašlo vani i vi biste mogli komotno odraditi ugovore do kraja bez ikakvih tegoba...ne moras nuzno reci tko si i koji si department, niste samo vas dvojica u tom odjeljenju a on neka si češka glavicu tko ga je mogao prijaviti, ako igraju kvarno pa boze moj igrajte i vi pa neka bolji(kvarniji) pobijedi  :deda:

Offline raksi zd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Problemati?an foto-menager - help :(
« Reply #34 on: 13/September/2013 »
Quote
@raksi zd: pa šta ga niste anonimno prijavili višim silama, da je netko krenuo čačkati mečku di,šta i kako sigurno bi sve izašlo vani i vi biste mogli komotno odraditi ugovore do kraja bez ikakvih tegoba...ne moras nuzno reci tko si i koji si department, niste samo vas dvojica u tom odjeljenju a on neka si češka glavicu tko ga je mogao prijaviti, ako igraju kvarno pa boze moj igrajte i vi pa neka bolji(kvarniji) pobijedi  :deda:

ma nisam isao na tu soluciju jer sam bas zelio ici kuci, dosta mi je bilo. glavno mi je bilo da dignem lovu i da odem. ali iskreno, mislim da te vise sile nebi ionako nista poduzele, jer za tog i***ta se ionako zna da je i***t, a radio je 20-30 godina, tako da....  ma meni je sve ispalo super :)