Author Topic: Pitanja na intervjuu za floor supervisora  (Read 2036 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Pitanja na intervjuu za floor supervisora
« on: 11/October/2012 »
Dakle... molim pomoć iskusnjara vezano uz intervju za Floor Supervisora. Proroštao sam forum uzduž i poprijeko, pronašao i neke odgovore, no ili sam propustio neke stvari (sorry ako je tako) ili jednostavno nema informacija koje ja trebam.

Jasno mi je da me ispitivač(ica) na intervjuu može pitati tek kakvo je vrijeme vani i zašto želim raditi taj posao, no valja se pripremiti i za konkretna pitanja o poslu za koji apliciram. Pa molim one koji su to već prošli da mi kažu koja su to pitanja i gdje mogu pronaći konkretne, stručne stvari vezane uz posao FS-a, a da se odnose na Carnival.

Drugo, nisam baš shvatio dal' Marlins test ispunjavam za agenciju ili poslodavca (Carnival)... no pretpostavljam da su ti testovi ipak vezani uz struku, a ne da recimo konobar i spremačica imaju ista pitanja. Točno? Follow up ----> gdje pronaći marlins test za FS?

Je li pravilo da se ide na akademiju prije odlaska na brod ili je to opcionalno i ovisno o žurnosti potrebe za određenim čovjekom?

Eto, zasad je to - to! Zahvaljujem unaprijed na trudu i utrošenom vremenu potencijalnim odgovaračima!  =""

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Pitanja na intervjuu za floor supervisora
« Reply #1 on: 11/October/2012 »
Koliko sam ja shvatio, marlins ispunjavas za kompaniju..a sam test radi i spremacica,konobar i fotograf itd.samo se drugacije boduje. Tj u zavisnosti od pozicije postavlja se minimum bodova koji mora da se predje..za neku poziciju je dovoljno 60 bodova a za drugu poziciju 80