Author Topic: Moreplovci,help!  (Read 5146 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Moreplovci,help!
« on: 01/February/2009 »
Zdravo,ljudi...Zovem se Ljilja i stvarno jako,jako,jako zelim ici na brod!! :plovim:
Zanima me da li neko moze da mi pojasni zbog cega je konkretno Safe Cruise agencija bolja od ostalih? oT
Takodje,interesuje me da li ja,sa diplomom medicinske sestre mogu dobiti posao u svojoj struci odmah,vremenom ili ne mogu uopste? -()-
Interesuje me i da li je moguce otici na brod sa 19 godina,posto su misljenja razlicita,a volela bih da cujem nekoga ko zna takve osobe ako postoje?
i,na kraju, +U+ zanima me da li je moguce traziti odlazak na brod na kojem se nalazi neko tvoj?Hvala unapred :yahoo:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Moreplovci,help!
« Reply #1 on: 01/February/2009 »
Zdravo,ljudi...Zovem se Ljilja i stvarno jako,jako,jako zelim ici na brod!! :plovim:
Zanima me da li neko moze da mi pojasni zbog cega je konkretno Safe Cruise agencija bolja od ostalih? oT
Takodje,interesuje me da li ja,sa diplomom medicinske sestre mogu dobiti posao u svojoj struci odmah,vremenom ili ne mogu uopste? -()-
Interesuje me i da li je moguce otici na brod sa 19 godina,posto su misljenja razlicita,a volela bih da cujem nekoga ko zna takve osobe ako postoje?
i,na kraju, +U+ zanima me da li je moguce traziti odlazak na brod na kojem se nalazi neko tvoj?
Hvala unapred :yahoo:

Za medicinske radnike moras se potruditi poloziti licence koje su obavezne za rad na brodu.
Koliko znam, "nase" agencije ne rade sa tim profilom, pa ces morati traziti po netu.
Moguce je da odeas direktno bez posrednika, ali se pripremi za tel. interview.
Jesi li gdje nasla da traze medicinske radnike na kruzerima?

Sama pozicija je jedna od najlaksih na brodovima, i dobro placena.
Uglavnom sam sretao engleskinje na tim poziicijama, ali i jednu rumunjku, a na temi Medicinski radnici pisala je i jedna hrvatica.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline J_Miss

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Moreplovci,help!
« Reply #2 on: 01/February/2009 »
Verovali ili ne na Princess-u smo imali dva lika od po 19 godina! Neznam kako su ih primili jer znam da je starosna granica 21 godina (sto je tamo punoletstvo). Ali bilo kako bilo imali smo ih kako su dosli to neznam. Imali su neka ogranicenja tipa nisu smeli kupovati cigarete i alkohol nigde na brodu u crew baru su bile njihove slike da im slucajno neko ne bi prodao alkohol i sl. Ali momci su radili to je cinjenica!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Moreplovci,help!
« Reply #3 on: 01/February/2009 »
2/1200 je onda iznimka koja potvrdjuje pravilo!  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Moreplovci,help!
« Reply #4 on: 02/February/2009 »
Pa,nazalost nisam nasla nigde da traze bas medicinske sestre,ali nema veze radila bih bilo sta... :moli: :DVolela bih da odem preko agencije Safe Cruise-a jer je svi hvale,a nisam cula za odlazak bez posrednika.Kako to ide?Hvala vam. :-))))'

preki

  • Guest
Re: Moreplovci,help!
« Reply #5 on: 02/February/2009 »
Pa,nazalost nisam nasla nigde da traze bas medicinske sestre,ali nema veze radila bih bilo sta... :moli: :DVolela bih da odem preko agencije Safe Cruise-a jer je svi hvale,a nisam cula za odlazak bez posrednika.Kako to ide?Hvala vam. :-))))'
Sto bi izbegavala agenciju? Pogotovo ako ti je prvi put da radis tako nesto. Ljudi su rade svoj posao, mogu ti puno pomoci, tu su ako zaskripi negde, poznaju moguce probleme i sl. Meni dosta znaci, kao sto sam napomenuo u jednom postu, da znam ljude koji su otisli preko te agencije i imam kakve takve garancije. da sam cuo i na forumu od dosta ljudi da su ok. Agencija je Kouzon, ima svoje predstavnistvo u Nisu. Do sada, a letim za Miami 8 marta, je sve zaista besprekorno, komunikacija za pozeleti, svaki dogovor je ispunjen, sve pohvale.

Offline dolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Moreplovci,help!
« Reply #6 on: 03/February/2009 »
Hvala ti na informaciji,provericu i tamo... :yahoo:

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Moreplovci,help!
« Reply #7 on: 23/March/2009 »
Hvala ti na informaciji,provericu i tamo... :yahoo:

Huh mislim da prvo moras pojuriti da odradis sertifikate za rad na brodu kao nurse
pa tek posle toga gledaj agencije ili direkt prijavljivanje