Author Topic: Hotel Central u Zemunu  (Read 9823 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Hotel Central u Zemunu
« Reply #15 on: 12/October/2012 »
Što se takse tiče, to je turistička taksa. Osoba koja ima prebivalište u mestu u kome je hotel - nije turista. ;D

kontam. e jesam  oT

jeftino  :google!:

ajvon jesi pito gazdu jel ima internet? free WiFi?  :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Hotel Central u Zemunu
« Reply #16 on: 12/October/2012 »
zbilja je jeftino, ajvonn hvala na informacijama  :uzdravlje: ujutro zovem i rezerviram  :zen:
Once a sailor, always a sailor.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Hotel Central u Zemunu
« Reply #17 on: 12/October/2012 »
Dobar jutar, malopre se probudih. Jes, pa da baca drvlje i kamenje na mene  :rofl:
Sumnjam da ima wifi, a ima verovatno komsiluk. To je free wifi from nejbrhud  :D

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Hotel Central u Zemunu
« Reply #18 on: 13/October/2012 »
ovako. ja sam odsedao u tom hotelu, dok mi se pamet nije vratila u glavu i nisam ga promenio.

ako ste Begorađanin cena je: 1500 din. ako ste van 1630 din.

ali ljudi moji, hotel je HOROR. to nije humano. živim u Srbiji i znam šta je patnja, horor i isposnički život, ali ovako nešto nisam još u životu video do sada. hotel se rapada, pod propada kako hodaš, vrata se jedva zaključavaju, a možeš otvoriti bilo koja vrata ako ih samo jače cimneš, nije ništa renovirano od 1943., posteljina prljava, nije usisavano mesecima ili godinama, niti brisana prašina, niti kupatilo očišćeno, prozor ne može da se zatvori, može da uđe i izađe ko hoće, zato se plaća unapred. uneli smo 2 kartona piva i niko nas nije video, jer nema nikog na recepciji. ostavili smo 48 limenki u sobi i oni su rekli: nije problem. u prizemlju je kafana. i to je baš KAFANA. u 10h ujutru lokalne pijanice piju vino, spricer, vinjak. dalje ne želim ni da pričam. hotel je još u državnom vlasništvu.

posle 2 dana tamo, otišli smo u centar Bg, Knez Mihajlovu i uzeli smo u hostelu apartman. nas 3. po osobi 13 eura. apartman je 5-krevetni i košta 40eura. koliko vas ima na toliko se deli. ta tranzicija iz Zemuna u Stari Grad je bila kao da smo prešli iz Moldavije u Manhattan.

imaju wifi koji je spor, ne može ni facebook da otvori. a kafana je skupa ko ja sam na Manhattan-u.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Hotel Central u Zemunu
« Reply #19 on: 13/October/2012 »
ovako. ja sam odsedao u tom hotelu, dok mi se pamet nije vratila u glavu i nisam ga promenio.

ako ste Begorađanin cena je: 1500 din. ako ste van 1630 din.

ali ljudi moji, hotel je HOROR. to nije humano. živim u Srbiji i znam šta je patnja, horor i isposnički život, ali ovako nešto nisam još u životu video do sada. hotel se rapada, pod propada kako hodaš, vrata se jedva zaključavaju, a možeš otvoriti bilo koja vrata ako ih samo jače cimneš, nije ništa renovirano od 1943., posteljina prljava, nije usisavano mesecima ili godinama, niti brisana prašina, niti kupatilo očišćeno, prozor ne može da se zatvori, može da uđe i izađe ko hoće, zato se plaća unapred. uneli smo 2 kartona piva i niko nas nije video, jer nema nikog na recepciji. ostavili smo 48 limenki u sobi i oni su rekli: nije problem. u prizemlju je kafana. i to je baš KAFANA. u 10h ujutru lokalne pijanice piju vino, spricer, vinjak. dalje ne želim ni da pričam. hotel je još u državnom vlasništvu.

posle 2 dana tamo, otišli smo u centar Bg, Knez Mihajlovu i uzeli smo u hostelu apartman. nas 3. po osobi 13 eura. apartman je 5-krevetni i košta 40eura. koliko vas ima na toliko se deli. ta tranzicija iz Zemuna u Stari Grad je bila kao da smo prešli iz Moldavije u Manhattan.

imaju wifi koji je spor, ne može ni facebook da otvori. a kafana je skupa ko ja sam na Manhattan-u.

hahaha hvala na informaciji :D srećom zaboravio sam rezervirati...  oT
Once a sailor, always a sailor.

Offline pastryman

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Hotel Central u Zemunu
« Reply #20 on: 14/October/2012 »
evo da se nadovezem.. ja sam bio u 5 mj u hostelu u zemunu 5 min hoda od centrala uz dunav, hostel cisto ok nista spektakularno ali ok za 10 e. kad sam vidio onaj central na sta to lici uzas..

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Hotel Central u Zemunu
« Reply #21 on: 14/October/2012 »
evo da se nadovezem.. ja sam bio u 5 mj u hostelu u zemunu 5 min hoda od centrala uz dunav, hostel cisto ok nista spektakularno ali ok za 10 e. kad sam vidio onaj central na sta to lici uzas..


ima li tamo 1-krevetne sobe? kako se zove hostel?
Once a sailor, always a sailor.