Author Topic: Posao Tehnika,mehanika,zanat.  (Read 1271 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pootnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Posao Tehnika,mehanika,zanat.
« on: 13/October/2012 »
Evo da pitam i ja neshto  ;) prelistao sam i forum i net al ne videh da ima puno nekih entri level opcija za kruzere u tom domenu "Engine Department-a".
 na nekim sajtovima sam video neke poslove ali istekle nekog njihovog naziva (svaka firma drugi naziv) ali tipa posao kao recimo house majstor znaci od moleraja bravarija,stolarija,mehanika. i tako to. + oni tu josh dodatno stavljaju sigurnost protivpozarnu zashtitu itd.
 U svakom slucaju jel ima neko iskustvo sa nekim takvim poslovima na kruzerima,shta i kako se radi.. tj da li uopshte s vremena na vreme ima ponuda takvih poslova u nashim agencijama?
A tako neshto bi mi odgovaralo jer sam zavrshio mashinsku shkolu (kompijutersko konstruisanje)
pa par godina iskustva u proizvodnji srolarije od al pvc itd. pa digitalna shtampa,odrzavanje racunara,mreze.
pa sad sve zadnjih par godina do moleraja gipsarskih radova a nadam se lagano u eleko i vodo instgalacije :)

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Posao Tehnika,mehanika,zanat.
« Reply #1 on: 14/October/2012 »
Znam da na tim pozicijama ima dosta Rumunja. Možda da probas preko neke njihove agencije?