Author Topic: Two Dollar Click nova stvar  (Read 11007 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Two Dollar Click nova stvar
« Reply #15 on: 27/October/2012 »
nekako mi se čini da je riječ o monopoly dolarima  ""]]

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Two Dollar Click nova stvar
« Reply #16 on: 28/October/2012 »
nekako mi se čini da je riječ o monopoly dolarima  ""]]

Bit ce prije  monopoly check. Nego stvarno neko misli da postoji kompanija koje ce platiti drugoj kompaniji da trecoj osobi pokazu link i to platiti nekoliko dolara po kliku? Ili ti single visit na svoju stranicu platiti cca 3 dolara (mora nesto i posrednicka kompanija zaraditi jelte) ili vise dolara po visitoru? Ili npr 100 visitora na dan platiti 300 dolara, a to je mjesecno 9k dolara ili 108k na godinu? A pricamo o 100 unique visitors samo.

ajde ljudi daj LOL :)

ča je  život vengo fantažija

Offline Frank White ac

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Two Dollar Click nova stvar
« Reply #17 on: 28/November/2012 »
Ja sam prije godinu dana na bux.to, radio isto to, samo sto je tamo u 0.015 po otvorenom linku ako se dobro sjećam. Prvo te uslovljavaju da dostignes cifru od tih nekoliko dolara , da bi ti kao isplatili, medjutim ako i dodjete do te cifre, racun ti proglase nevazecim ili isteklim, nebitno. Uglavnom teska navlakusa. I to samo za ovih 0.015 $ po kliku. Sad vi vidite, kakva je navlakusa od 2$ . :uzdravlje:

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Two Dollar Click nova stvar
« Reply #18 on: 28/November/2012 »
dobila sam 1000 dollara  ...not.  :haha:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.