Author Topic: Fanny- Purser Royal Caribbean  (Read 3959 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fanny

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Fanny- Purser Royal Caribbean
« on: 15/October/2012 »
Evo , osvanuo je i moj prvi post  =""
Iako vas vec duze  pomno citam i neki su me vec mogli  i na chatu upoznati doslo je vrijeme da i ja napisem koje slovo   +U+

Kao sto moj naslov govori, zelja mi je otici na RC kao purser, svoje sam vec odradila i prosla sve interview-e,  i sad cekam neki znak iz main offic-a
u obliku maila da mi kazu da se pakujem   :pop1:   ..... jer spremna sam ,stvarno jesam  :run: :run

E sad, rado bi od vas cula kako prebroditi ove dane/mjesece? cekanja i da li vec netko mozda odlazi na istu poziciju, mozda cak za istu kompaniju  :-))))'
A ja vec sad svecano obecajem da kad odem da cu vas obavjestavati o svemu...koliko mi se cini, informacije su sture sto se tice Pursera na RC
(bi li se trebala zapitati zasto  -()- )  I naravno pozz Sefu i svima zbog kojih je ovaj forum postao BIBLIJA svim buducim moreplovcima  :plovim:

Ako tko ima koje pitanje, pucajte  :-))))'
"Ako na stazi života potrčiš i padneš,podigni se,očisti prašinu,jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži." Aristotel

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #1 on: 15/October/2012 »
Lijep pozdrav i dobrodošla!

Čestitam na dobivenoj poziciji, sve što sam zapamtio o poslu Pursera na RC iz priča, je da je vojna disciplina. Što je sasvim u redu pošto je to ozbiljan posao.

Vrijeme je jednostavno kratiti, razmišljaj što manje o tome, zaokupi se drugim stvarima, druži se s prijateljima, šetaj - PRIRODOM, jer bi ti to moglo najviše faliti na brodu...

Jedino pitanje - preko koje agencije si aplicirala? :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline Fanny

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #2 on: 15/October/2012 »
Lijep pozdrav i dobrodošla!

Čestitam na dobivenoj poziciji, sve što sam zapamtio o poslu Pursera na RC iz priča, je da je vojna disciplina. Što je sasvim u redu pošto je to ozbiljan posao.

Vrijeme je jednostavno kratiti, razmišljaj što manje o tome, zaokupi se drugim stvarima, druži se s prijateljima, šetaj - PRIRODOM, jer bi ti to moglo najviše faliti na brodu...

Jedino pitanje - preko koje agencije si aplicirala? :)

Hvala legionnaire007  :D
EP Zagreb ali samo zato sto su imali cesce interview-e za moju poziciju, Suzi iz Lovrana bi i bila bliza ali preko nje za recepciju, na zalost, nikad nisam dobila neki poziv za interview ....
"Ako na stazi života potrčiš i padneš,podigni se,očisti prašinu,jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži." Aristotel

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #3 on: 15/October/2012 »
Hvala legionnaire007  :D
EP Zagreb ali samo zato sto su imali cesce interview-e za moju poziciju, Suzi iz Lovrana bi i bila bliza ali preko nje za recepciju, na zalost, nikad nisam dobila neki poziv za interview ....

Nadam se da si upućena u cijelu priču s doprinosima (zdravstveno i mirovinsko)... Ako ne, čitaj ovo, trebat će ti: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=111.0 Suzi baš i ne zapošljava neke druge pozicije osim konobara i sobara, iako je navodno bilo slučajeva...

U svakom slučaju, puno sreće u karijeri i brz ukrcaj ti želim  :uzdravlje:

Once a sailor, always a sailor.

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #4 on: 15/October/2012 »
Pozdrav Fanny

Puno sreće na RC. Siguran sam da ces imati puno zanimljivih stvari za nadodati na ovaj forum kad se vratis :)
A dok čekam preporucam napravi jedan dobar road trip sa frendovima.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #5 on: 15/October/2012 »
Hvala legionnaire007  :D
EP Zagreb ali samo zato sto su imali cesce interview-e za moju poziciju, Suzi iz Lovrana bi i bila bliza ali preko nje za recepciju, na zalost, nikad nisam dobila neki poziv za interview ....
cestitam na dobivenoj poziciji!
p.s. kako su meni rekli nemaju mogucnosti trenutno za pursere i da im se javim u ozujku hahaha koja je to banda nevjerojatno xD

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #6 on: 15/October/2012 »

p.s. kako su meni rekli nemaju mogucnosti trenutno za pursere i da im se javim u ozujku hahaha koja je to banda nevjerojatno xD

Stefane, koliko jezika pričaš? Možda im nisi dovoljno dobar za RC. ;)

Fanny čestitam još jednom! Još jedna purserka :) Jedva čekam dojmove sa RC!

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #7 on: 15/October/2012 »
Stefane, koliko jezika pričaš? Možda im nisi dovoljno dobar za RC. ;)

Fanny čestitam još jednom! Još jedna purserka :) Jedva čekam dojmove sa RC!
pa ako su 3 odlicno pricana i pisana jezika malo onda vjerojatno i jesam xD
upravo to i ja cekam da vidimo kako se radi na RC-ovim brodovima

Offline Fanny

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #8 on: 15/October/2012 »
E ljudi moji, samo da vas obvjestim da su me danas zvali iz agencije da se ukrcavam 4.11 na Rhapsody of the Seas u Sydneyu  :yahoo:
ali posto moram da vadim  americku i australsku vizu koje se cekaju ca. 2 tjedna bit ce dosta knap i velika je sansa da propustim ovaj ukrcaj  oT
Mislim, sta ti Amerikanci misle da je samo tek tako doci iz nase male zemljice u down under.....
Uglavnom, pocelo je nesto da se desava pa vas dalje obavjestavam!! :hekla:

Hvala svima na ljepim zeljama, vidim vec sada da ce mi ovo bit avantura zivota a dosta sam vec toga prosla  :hehe:
"Ako na stazi života potrčiš i padneš,podigni se,očisti prašinu,jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži." Aristotel

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #9 on: 15/October/2012 »
Fanny, odlične vijesti! Vjerujem da ćeš svakako stići sve riješiti! Samo će biti ovako  :run:
Čestitke!
Jedan smajli samo za tebe  :plovim:

 :-*
If you want something - go and get it.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Fanny- Purser Royal Caribbean
« Reply #10 on: 15/October/2012 »
E ljudi moji, samo da vas obvjestim da su me danas zvali iz agencije da se ukrcavam 4.11 na Rhapsody of the Seas u Sydneyu  :yahoo:
ali posto moram da vadim  americku i australsku vizu koje se cekaju ca. 2 tjedna bit ce dosta knap i velika je sansa da propustim ovaj ukrcaj  oT
Mislim, sta ti Amerikanci misle da je samo tek tako doci iz nase male zemljice u down under.....
Uglavnom, pocelo je nesto da se desava pa vas dalje obavjestavam!! :hekla:

Hvala svima na ljepim zeljama, vidim vec sada da ce mi ovo bit avantura zivota a dosta sam vec toga prosla  :hehe:


Čestitam!! Zbog australske sigurno nećeš propustiti ukrcaj, sama apliciraj ODMAAAH na njihovoj stranici, dobivaš vizu mailom i isprintaš... Ako je sve u redu, jako je brzo gotova. Pretpostavljam da ti agent zakazuje termin u američkoj ambasadi, to je već stvar sreće najviše :D
Once a sailor, always a sailor.