Author Topic: Suncana  (Read 2407 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline GSA

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Suncana
« on: 04/October/2010 »
Jel bi mogao neko da mi objasni kako funkcionise to sa Suncanom vurom ako sam sebi rezervises kartu po prvi put do SAD? Ja popunila neki "travel request" i oni mi na mejl poslali "ponudu" za let i gde da se uplati.. E sad, ja to uplatim, a kako mi oni onda salju kartu ili sta vec, i ko mi garantuje da ce poslati ista? Ili, sta bude ako necu da prihvatim ponudu? Posaljem im mejl ili samo iskuliram? I sta ako me zanima, recimo, ponuda za let do nekog drugog aerodroma, ispunim novi travel request, a oni mi opet posalju ponudu ili..? Phhhhh, koja filozofija, osecam se skroz neobavesteno  oT
"Mornari znaju: more se plavi samo u sećanju, samo u glavi, samo na slici - na razglednici."

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Suncana
« Reply #1 on: 04/October/2010 »
Ma slobodno plati, oni to rade vec dugi niz godina, i sigurni su. Ja sam kupovao preko njih. Ako hoces sa drugog aerodroma, samo ih pitaj. Iskreno mislim da im trebas javiti ako ne zelis let, da ne cuvaju ljudi rezervaciju bez potrebe.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline GSA

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Suncana
« Reply #2 on: 04/October/2010 »
a rezervaciju mi salju na mejl kad im stigne uplata?
"Mornari znaju: more se plavi samo u sećanju, samo u glavi, samo na slici - na razglednici."

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Suncana
« Reply #3 on: 04/October/2010 »
a rezervaciju mi salju na mejl kad im stigne uplata?

Ti dobijes rezervaciju cim zatrazis neki let, a cim uplatis, i skeniras i posaljes uplatnicu, i stize ti na mail e-ticket, veeeeoma brzo, jer su ljudi uveli sistem 24/7, tako da im posaljes u 2h ujutro, dobices u roku od par minuta.
When it comes to money, nobody can be trusted !