Author Topic: nikad nisam letela tako dugo avionom, sta radite za to vreme?  (Read 3223 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Evo ljudi da se i ja ubacim,ako ne zamerite sa pitanjem...zivo me ineresuje,posto nikad nisam letela tako dugo avionom,sta radite za to vreme?Ja prvo sto mi frka od visine,drugo imam svakakve misli u glavi sta bi bilo kad bi avion i td..da ne pricam sad..znate na sta mislim..bas me strah...zamislite pa to je koliko 12h leta...i ju ju :hehe: :hehe: :moli:

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Slusalice u uho, umirujuca muzika i spavanje  :D

Ako nemozes zaspat pogledaj si par filmova na on seat screenu b00/

Ali najbolje je spavat jer je ubitacno dosadno sjedit 9-10 sati(prekooceanski letovi) na istom mjestu.
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
A sta ako sam bas nervozna i plasljiva zbog leta :) ?Mogu li nesto za smirenje ili spavanje:) jao evo ne smem ni da pomislim...ma to je zato sto znam par pilota,pa su mi pricali price ...to sto si rekao je super nego treba se smiriti i iskulirati tako...:)

Offline Delilah

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Milice kako se nosis sa neizvjesnošću? Nema jos nista od poziva naseg iz EP,danas 7 dana...Meni je gore to,nego strah od letenja avionom,jer ne znamo ni hocemo li poletit ;)

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
pijes, jedes, gledas filmove/serije, slusas muziku, citas knjigu ili spavas.
popijes jednu tabletu Dramine, ona ce te fino smiriti i uspavati.:)
Labor improbus omnia vincit.

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Malo me prosla ta nervoza sto se tice neizvesnosti,mada naravno cim mi je...jedva cekam :)...znas kako sad mi dolaze neki drugi strahovi,ma samo se cimam bezveze,znam...ali kad nekad prevlada to :)

Offline borut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Malo spavas, gledas serije/filmove, slusas muziku, citas... sto god bi radila u busu, ali puno duze :)

Ono sto sam napravio prosli put USA-EU je popio tabletu za spavanje i to je to. Udjes u avion i za sekundu si u Europi.

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Sta ja da kazem koji nikad u zivotu nisam leteo avionom a uskoro putujem na drugi kraj sveta, Sydney:)

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Ali obavezno da napise kad stignes kako je bilo :) ahahaa i sta si radio tih 24h...e zivo me interesuje :)

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
uzmi si jastučić da glavu možeš nasloniti nekam ako ti se spava, a sjedala budu neudobna. knjiga, mp3..

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Pisacu cim mi se ukaze prilika za to:)