Author Topic: muljanje sa lijecnickim papirima za povratak na Disney  (Read 1947 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline max1986

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Postovani,

Našao sam se u jednoj čudnoj situaciji i nadam se da ćete imati kakav prijedlog za moje rjesenje problema. Dakle, otvorio sam Disney Fantasy u Njemačkoj kao newhire, prosao obuku, trening te radio na cruiseru svoj ugovor od 3 i pol mjeseca na poziciji ass. waiter, waiter. Dosla je sezona ja se vratio kuci na svoj vacation i onda mi je iznenadno uletio posao u Hrvatskoj tako da sam odlucio ostati doma. Nisam htio zatvoriti vrata od Disney pa sam produzio vacation na maxsimalnih 12 tjedana, a kada sam opet treba krenuti na put za Floridu i na ukrcaj, javio Disney-u da sam imao saobracajku (lagao) i da mi treba jos neko vrijeme da budem u RH. Poslali su mi formular da mi ispuni doktor (evaluation) za koji mi je potreban ljecnicki potpis i pecat. Sada kada sam se odlucio za povratak (nakon extra 2 mjeseca), neznam dali smijem falsificirat pecat i potpis da se vrati ili da odigram nesto drugo(što drugo??). Dali oni to mogu kako provjeravat i dali bi mogli traziti jos kakve dokumente koje naravno nemam...

Unaprijed se zahvaljujem.

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
daj mi samo reci koliko si imao platu za ass waiter na disney, na private ako zelis
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline max1986

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
cca. 700 $ tjedno, naravno zavisi kakve si imao goste tj. koliko su tipa pustili extra...ali uglavnom to ti je bila tjedna plaća za ass.waitera

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Ako mozes da falsifikujes pecat, uradi to. Druge ti nema. A i nemas sta da izgubis. Kako ugovor od tri i po meseca?

Offline RUKATI

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Postovani,

Našao sam se u jednoj čudnoj situaciji i nadam se da ćete imati kakav prijedlog za moje rjesenje problema. Dakle, otvorio sam Disney Fantasy u Njemačkoj kao newhire, prosao obuku, trening te radio na cruiseru svoj ugovor od 3 i pol mjeseca na poziciji ass. waiter, waiter. Dosla je sezona ja se vratio kuci na svoj vacation i onda mi je iznenadno uletio posao u Hrvatskoj tako da sam odlucio ostati doma. Nisam htio zatvoriti vrata od Disney pa sam produzio vacation na maxsimalnih 12 tjedana, a kada sam opet treba krenuti na put za Floridu i na ukrcaj, javio Disney-u da sam imao saobracajku (lagao) i da mi treba jos neko vrijeme da budem u RH. Poslali su mi formular da mi ispuni doktor (evaluation) za koji mi je potreban ljecnicki potpis i pecat. Sada kada sam se odlucio za povratak (nakon extra 2 mjeseca), neznam dali smijem falsificirat pecat i potpis da se vrati ili da odigram nesto drugo(što drugo??). Dali oni to mogu kako provjeravat i dali bi mogli traziti jos kakve dokumente koje naravno nemam...

Unaprijed se zahvaljujem.


Vrlo prosto, odes kod doktora da ti napise da imas nekih problema, sa plucima na primer jer to se tesko moze proveriti, neka lupi pecat i potpis i kraj price.