Author Topic: Prijavio sam se direktno kod Vikinga  (Read 7094 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: Prijavio sam se direktno kod Vikinga
« Reply #15 on: 22/July/2013 »
wow to je po meni puno bolje nego skype...ako nije tajna za koju si ti poziciju aplicirala? xD ja cu uskoro poslati CV za recepciju pa me zanima sve i svasta vezano za Viking
Housekeeping.Ne znam koliko si upućen oko riječnih brodova...njihov problem mali broj ljudi na brodu i lako je da se promijeni pozicija na brodu za razliku od okeanskih.Odradiš jednu sezonu na jednoj poziciji i onda apliciraš za drugu.I to se vrlo često radi za recepciju jer tamo rade obično 3 čovjeka.Za Viking vrijedi čekati,ko može,ali je ogroman broj aplikanata tako da ne znam kako će to sve izgledati.
:plovim: :pad:

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Prijavio sam se direktno kod Vikinga
« Reply #16 on: 24/July/2013 »
Housekeeping.Ne znam koliko si upućen oko riječnih brodova...njihov problem mali broj ljudi na brodu i lako je da se promijeni pozicija na brodu za razliku od okeanskih.Odradiš jednu sezonu na jednoj poziciji i onda apliciraš za drugu.I to se vrlo često radi za recepciju jer tamo rade obično 3 čovjeka.Za Viking vrijedi čekati,ko može,ali je ogroman broj aplikanata tako da ne znam kako će to sve izgledati.
sta se tice staff-a na rijecnima sve mi je jasno ali eto zasto se trpat samo po ocenskima. mozda je bolja klijentela na rijecnima( sumnjam al eto lijepo je imati nadu xD ) sad trenutno radim na recepciji tu u HR pa cemo viditi pred kraj ovog mjeseca kako cu i sta cu, sad nazalost ne stignem to rijesavati jer radim i dnevne i nocne smjene :D ugl i ta opcija sad mijenjanjem departmenta nije losa ideja na rijecnima...