Author Topic: 2012; Javila sam se direktno Vikingu (za recepciju)  (Read 16550 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Pozdrav,
Citao sam tvoj text sa linka http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=5605.0 .
Mene interesuje posao za recepcionara -dnevnog ili nocnog.
Iskustvo u bransi imam otprilike nesto manje od godinu dana sam radio na recepciji u jednom hotelu, na zalost posao je bio privremenog karaktera, a plata je bila minimalac, 165 eura.
Zelja mi je da radim na recnom brodu, nisam nesto orijentisan na brodove na moru.
Da li mozes da mi pomognes u smislu kako da stupim u kontakt sa Viking kompanijom u Beogradu, ja sam iz Srbije, grad Subotica, imm 25 godina i da li je dovoljno znati tecno Engleski jezik, drugi strani jezik ne znam.
E da i da li moze da se radi sa Srpskim pasosom ili je bolje ako vec imam mogucnost da iskoristim Madjarski pasos?
Unapred Hvala :)

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
@Shakister : na stranici Viking cruisa imas sekciju za zaposljavanja i tamo ti pise koji su uvijeti za zaposljavanje na odredenu poziciju.

pokazao sam mojoj trenutnoj sefici rec (koja je malo rec mrak sefica) i zacudila kako su niski standardi, ja sam npr na trenutnu poziciju upao jedva jedvice (dnevno-nocni recepcioner u 4*hotelu) jer znam pricati 3 jezika a naucio sam 4. (ruski) , probaj zasto ne, naoštri engleski i probaj neki drugi jezik nauciti tek toliko da mozes nekakvu normalnu komunikaciju uspostaviti s gostom, mada i iskustvo ti je malo  :hehe:
sastavi neki CV i posalji pa ces vidit sta ce ti odgovoriti iz njihovog HR-a

Offline Vrana

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 102
  • Like a rolling stone.
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Viking Cruises
  • Job Title: Guest Services Manager
E da i da li moze da se radi sa Srpskim pasosom ili je bolje ako vec imam mogucnost da iskoristim Madjarski pasos?
Unapred Hvala :)

Možeš,zašto ne bi mogao.
I dovoljno ti je da znaš tečno engleski,ali svaki drugi strani jezik ti je samo veliki plus.  :)
If you're not having fun, you're doing something wrong.